OPERÁTOR CNC FRÉZY (25 - 40 000 Kč) + SKVĚLÁ PARTA

Zlínský kraj

Rádi bychom přivítali nový talent v naší skvělé partě chlapů na údržbě! Hledáme kreativního jednotlivce, který má vášeň pro CNC obráběcí stroje a touhu přinášet inovace do naší každodenní práce.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Řídit CNC frézy s precizním nastavením dílu, výměnou nástrojů a korigováním programů.
  • Vytvářet přesné díly podle výkresové dokumentace a následně pečlivě kontrolovat výsledek.
  • Vaší prací vznikají díly v 100% kvalitě, které tým mechaniků následně využije při výrobě lisovacích nástrojů. Každý nástroj, který vytváříme, je unikátní
  • Práce s programem Heidenhein, programovat nemusíte, vše Vás naučíme :)

CO POŽADUJEME?

  • SŠ/SOU technického směru
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost Heidenhain je výhodou, ale vítáme každého, kdo je otevřený učení.
  • Schopnost samostatného programování CNC stroje je výhodou, ale pokud jste technický nadšenec, rádi vás to naučíme.
  • Ochota pracovat na 2 směny (ranní/odpolední) 8 hodin

CO NABÍZÍME?

  • Perfektní zaškolení
  • Moderní pracovní prostředí, kde je prostor pro Vaši kreativitu.
  • Možnosti kariérního růstu, protože u nás nestojíte na jednom místě
  • Odměny/Prémie, protože si vážíme Vaší tvrdě odvedené práce
  • Příspěvek na penzijní pojištění, protože myslíme na Vaši budoucnost
  • Příspěvek na dopravu,
  • Dotované stravování, abyste byli stále plní sil
  • Místo výkonu práce: Vizovice

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Lokalita: Zlínský kraj
Odvětví práce: Strojírenství/Automotive
Pracovní pozice: OPERÁTOR CNC FRÉZY (25 - 40 000 Kč) + SKVĚLÁ PARTA
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč - 40 000 Kč
Nabídka přidána: 20. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    10 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Zlínský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OPERÁTOR CNC FRÉZY (25 - 40 000 Kč) + SKVĚLÁ PARTA ve městě Zlínský kraj? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Zlínský kraj - Strojírenství/Automotive