Odborný pracovník/pracovnice v ambulantních a terénních sociálních službách

Kutná Hora
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst: 2
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Dovolená navíc
    - Jiné výhody
  • Požadovaná dovednost:
    - Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Nabízená mzda: 33 000 Kč/měsíc

Do našeho týmu v Kutné Hoře hledáme kolegy / kolegyně na pozici
Sociální pracovník (odborný pracovník v ambulantních a terénních sociálních službách)
Popis pozice
Pracovník je součástí týmu služeb pro lidi s různou mírou znevýhodnění, zejména pro lidi s duševním onemocněním, mentálním postižením, nebo PAS. Zastává pozici klíčového pracovníka pro jednotlivé klienty. Mapuje potřeby klienta a hledá způsoby k jejich naplnění. Nastavuje vhodnou míru podpory a provází na cestě k větší samostatnosti a nezávislosti. Úzce spolupracuje s blízkým okolím klienta a jinými službami.
Místo: Kutná Hora a okolí
Úvazek: pracovní smlouva, plný / částečný úvazek
Nástup: dle dohody
Nabízíme
" smysluplnou a různorodou práci
" přátelské pracovní prostředí
" zázemí stabilní organizace (fungujeme již 20 let)
" odborný rozvoj, metodickou podporu, supervizi
" flexibilní pracovní dobu
" možnost podílet se na evropských projektech
" snadnou dojezdnost z Kolína, Čáslavi a okolí
" zaměstnanecké benefity, dovolenou navíc
" nástupní mzdu 32 - 34 000, s pravidelným navyšováním

Požadujeme
" pozitivní přístup k lidem se zdravotním znevýhodněním
" pracovitost, samostatnost, odpovědnost
" schopnost sebereflexe, otevřenost
" kreativní myšlení a flexibilitu
" schopnost jednat s různými typy partnerů (klient, rodina, úřady, služby a jiné instituce)
" schopnost pracovat v týmu

Vzdělání
" VŠ nebo VOŠ se sociálním zaměřením
(sociální práce / pedagogika / sociální politika, speciální pedagogika, apod.)
" v rámci rozvoje multidisciplinarity týmu uvítáme i kolegy z příbuzných oborů
(ergoterapie / adiktologie / pedagogika / andragogika apod.)
" možný souběh s dokončovaným studijním oborem
" řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
Zaujala Vás nabídka?
Zašlete nám e-mailem svůj profesní životopis a motivační dopis.

Kontakt
Bc. Marcela Rusková

Rytmus Střední Čechy, o.p.s.
Hornická 209, 284 01 Kutná Hora

Těšíme se na Vás!

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Rytmus Střední Čechy, o.p.s.
Lokalita: Kutná Hora
Pracovní pozice: Odborný pracovník/pracovnice v ambulantních a terénních sociálních službách
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 33 000 Kč
Nabídka přidána: 1. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    12 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kutná Hora - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Odborný pracovník/pracovnice v ambulantních a terénních sociálních službách ve městě Kutná Hora? Pošlete svůj životopis firmě Rytmus Střední Čechy, o.p.s. ještě dnes.