Odborný nelékařský zdravotnický pracovník/pracovnice (ONZP)

  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: VŠ Bakalářské
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Dovolená navíc
    - Jiné výhody (5 dní indispozičního volna, stravovací paušál - 74 Kč/odpracovaný den)
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s PC - textový editor (Word) (pokročilá znalost)
    - Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) (pokročilá znalost)
    - Práce s PC - internet a elektronická pošta (pokročilá znalost)
  • Nabízená mzda: 33 060 - 48 410 Kč/měsíc

Institut posuzování zdravotního stavu přijme zaměstnance na pozici:
Odborný nelékařský zdravotnický pracovník (ONZP)
Místo výkonu práce : Česká Lípa
Náplň práce:
- posudková činnost v nepojistné agendě v rámci lékařské posudkové služby. Práce se zdravotnickou dokumentací a ostatními podklady nutnými pro posudkovou činnost. Činnost zahrnuje práci s PC aplikacemi a dle potřeby komunikaci s týmem oddělení LPS a s ošetřujícími lékaři ve zdravotnictví. Podmínkou je spolupráce při rozšiřování i prohlubování vzdělávání.
Požadujeme:
- vzdělání bakalářské nebo magisterské se specializací: všeobecná sestra, dětská sestra, porodní asistentka, ergoterapeut, zdravotně-sociální pracovník, zdravotnický záchranář, fyzioterapeut,
- pokročilá znalost práce s MS office (Word, Excel, Outlook),
- znalost běžné administrativní práce,
- zkušenosti práce v oboru výhodou,
- schopnost samostatné i týmové práce,
- schopnost práce s podkladovými materiály, zejména dobrá orientace ve zdravotnické dokumentaci ve smyslu odlišení anamnézy od epikrízy, subjektivních stesků od objektivně vyšetřením zjištěného stavu apod.,
- odpovědnost, spolehlivost a flexibilitu, - zájem o obor a schopnost sebevzdělávání.
Nabízíme:
- zajímavou rozmanitou administrativní práci se zaměřením na zdravotnickou i sociální tématiku,
- pracovní poměr na dobu neurčitou,
- platové zařazení v 12. platové třídě (v rozmezí 33.060 Kč – 48.810 Kč) zdravotnické tabulky,
- odpovídající osobní příplatek (v rozmezí 5 – 15 % z platové třídy),
- 25 dnů (200 hodin) dovolené za kalendářní rok,
- 5 dní indispozičního volna (sick days),
- stravovací paušál (74 Kč / odpracovaný den),
- pružnou pracovní dobu,
- po zapracování možnost výkonu práce i na plný homeoffice.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, prosím kontaktujte nás na
email: , kde přiložíte motivační dopis a své CV.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Česká správa sociálního zabezpečení
Lokalita:
Pracovní pozice: Odborný nelékařský zdravotnický pracovník/pracovnice (ONZP)
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 33 060 Kč - 48 410 Kč
Nabídka přidána: 31. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů