OBSLUHA LASER a CNC strojů

Most

Hledáte stálé zaměstnání, jistotu a dobré finanční ohodnocení? Chcete se dále rozvíjet? Chcete pracovat s nejmodernější technologií? Pojďte pracovat k nám. Jsme stabilní, rodinná, stále se rozvíjející společnost, zabývající se výrobou ocelových konstrukcí a komponentů do užitkových automobilů.www.posmayspol.cz

Do svého týmu hledáme šikovné muže k obsluze laserového pracoviště a CNC strojů. Nástup možný ihned!

Požadujeme:

- odborné vyučení nebo SŠ technického či strojírenského typu

- praxe s obsluhou strojů (CNC, laser) apod. výhodou, ale zaškolíme i schopné absolventy

- orientace ve výkresové dokumentaci

- částečná znalost programování výhodou

- práce ve směnném provozu (ranní/odpolední 8h. denně u CNC operátora a ranní/noční 12h. denně u operátora laserového pracoviště)

- flexibilita, samostatnost, pracovní nasazení, pečlivost, loajalita

- čistý trestný rejstřík

Náplň práce:

- plnění plánu výroby dle zadání

- dodržování pořádku na pracovišti dle nastavených standardů

- dodržování předepsaných technologických postupů výroby

- správa zapůjčeného nástroje, nářadí a přípravků

- kontrola a údržba stroje

Nabízíme:

- práci ve stabilní společnosti

- zajímavé pracovní ohodnocení a prémie za odvedenou práci (nástupní mzda 190,-/hod.)

- volné víkendy, případně odměny za nárazové víkendové směny

- pracovní oděv a jeho údržbu

- možnost získání nových znalostí a kariérního růstu

- osobní přístup

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Práce s PC - obsluha CNC strojů

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy a prémie
  • Stravenkový paušál

Detaily o pracovním místě:
Firma: POSMAYSPOL s.r.o.
Lokalita: Most
Pracovní pozice: OBSLUHA LASER a CNC strojů
Směnnost práce Plný úvazek, IČO
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28000-32000 Kč
Nabídka přidána: 24. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Most - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OBSLUHA LASER a CNC strojů ve městě Most? Pošlete svůj životopis firmě POSMAYSPOL s.r.o. ještě dnes.