Obsluha a seřizování CNC strojů (mzda od 30 000 Kč - 45 000 Kč)

Hradčany

Obsluha a seřizování CNC strojů

Společnost Kästner přesné nástroje CZ s.r.o., specialista na vysoce výkonné obráběcí nástroje, se v roce 2018 stala součástí globálně aktivní skupiny SIMTEK. Skupina SIMTEK, která v současné době zaměstnává téměř 500 lidí na pěti místech po celém světě, se s velkým nadšením a vášní věnuje vývoji, výrobě a prodeji přesných nástrojů na obrábění kovů. Pro naši nově rozvíjející se výrobní provozovnu Kästner přesné nástroje CZ s.r.o. v Hradčanech 666 03 aktuálně hledáme nové kolegy do výroby – vhodné i pro absolventy.

Video o společnosti naleznete též na kanále Youtube pod názvem: Inside SIMTEK Group (4K, Deutsch)

Popis pracovní pozice:

  • Práce na obráběcím centru včetně nastavování, obrábění a kontroly rozměrové přesnosti
  • Načtení a optimalizace CNC programů pro broušení
  • Vizuální kontrola a kontrola kvality, zajištění kvality, manipulace s běžnou i speciální měřící technikou
  • Samostatná obsluha, nastavování korekcí a monitoring CNC strojů
  • Odstraňování hlášení chyb, provádění denních údržbových a servisních úkonů v souladu s plánem údržby

Nabízíme:

  • Mzda od 30 000 Kč až 45 000 Kč + příspěvek na stravování
  • plný úvazek
  • 25 dní dovolené + sick days
  • Stabilní zaměstnání s možností kariérního růstu
  • Nástup možný ihned
  • Parkování v areálu firmy zdarma
  • Individuální zaškolení
  • Možnost být součástí nově vznikající výroby v České republice a být součástí nadnárodní skupinky SIMTEK
  • Našim cílem je vybudovat efektivní výrobní tým v České republice

Požadavky:

  • Úspěšně ukončené střední odborné vzdělání s výučním listem či maturitou
  • Praxe v oboru není podmínkou
  • Vhodné i pro absolventy
  • Manuální zručnost a pečlivost
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Ochota učit se novým věcem a smysl pro zodpovědnost
  • Schopnost samostatné práce a spolehlivost
  • Schopnost pracovat v týmu a zodpovědně vykonávat práci
  • Ochota pracovat na směny (pouze ranní a odpolední směna - víkend a svátky jsou volné)
  • znalost NJ nebo AJ je výhodou

Kontaktní osoba:

Životopisy zasílejte na:  ,

Ing. Tomáš Opluštil, tel.: .

Detaily o pracovním místě:
Firma: Kästner přesné nástroje CZ s.r.o.
Lokalita: Hradčany
Pracovní pozice: Obsluha a seřizování CNC strojů (mzda od 30 000 Kč - 45 000 Kč)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč až 45 000 Kč
Nabídka přidána: 13. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Hradčany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha a seřizování CNC strojů (mzda od 30 000 Kč - 45 000 Kč) ve městě Hradčany? Pošlete svůj životopis firmě Kästner přesné nástroje CZ s.r.o. ještě dnes.