Obchodník s realitami Praha

Praha

O nás

Jsme ryze česká realitní společnost s 25letou působností na trhu. Máme 35 poboček po celé ČR. Realizujeme vlastní developerské projekty i s výstavbou a financováním. Vlastníme Evropa investiční fond, který je pod garancí ČNB a staví na zkušenostech společností EVROPA realitní kancelář a EVROPA Development.

Co nabízíme?

  • Naši makléři vydělávají 60 000 Kč a více.
  • Naplno využívají motivační provizní systém.
  • Mají služební auto.
  • Pracují v moderních kancelářích na prestižních adresách.
  • Mají notebook, mobilní telefon s neomezeným tarifem na volání a SMS, plus datový tarif.
  • Jsou úspěšní a časově flexibilní.
  • Mají čas pro své koníčky i svou rodinu.
  • Vzdělávají se v naší Business Academy Evropa.
  • Mají státní autorizovanou zkoušku obor Realitní zprostředkovatel.
  • Nejlepší z nich si otevřeli vlastní pobočku.
  • Společně s klienty investují do investičního fondu.

Co budete dělat?

  • Prodávat a pronajímat nemovitosti.
  • Kontaktovat a komunikovat s lidmi i instituceni.
  • Připravovat podklady k jednání a smlouvám.
  • Poskytneme Vám veškerou podporu.
  • Poskytneme kontakty do začátku.
  • Naučíme Vás argumentovat.
  • Stane se z Vás profesionál v realitním oboru

Co požadujeme?

  • Hledáme ty z vás, kteří chtějí vydělávat hodně peněz, chtějí na sobě pracovat, vzdělávat se a jsou připraveni na úspěch.
  • Osobní schůzku, abychom zjistili, zda si budeme rozumět.
  • Čistý TR.

Benefity

  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: EVROPA services Czech s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Obchodník s realitami Praha
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 60.000 – 180.000 Kč
Nabídka přidána: 26. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodník s realitami Praha ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě EVROPA services Czech s.r.o. ještě dnes.