Obchodní zástupce pro západní Čechy (strojírenství)

Plzeň

Náplň práce

  • cílené a plánované návštěvy u stávajících nebo potenciálních zákazníků ve svěřeném regionu západních Čech
  • hledání, výběr a řízení atraktivních obchodních projektů
  • vypracovaní, sledování nabídek produktů/služeb a jejich úspěšné uzavírání
  • prezentace, předvádění a implementace produktů, technických řešení a služeb
  • pravidelný reporting a práce na vlastním rozvoji

Výsledkem Vaší práce bude spokojený zákazník, který ocení Vaše úsilí dlouhodobou spoluprací a objednávkami dalších produktů nebo služeb.

Váš profil
  • technické a praktické zkušenosti z oboru strojírenství (obrábění)
  • zkušenosti s prodejem technického produktu
  • ochota pomáhat zákazníkům a dotahovat projekty do konce
  • dobrý vztah k PC, znalost MS Office
  • prokazatelné výsledky Vaší dosavadní práce
  • řidičský průkaz sk B
  • samostatnost, komunikativnost, technické myšlení
  • výhodou angličtina na komunikační úrovni (dává příležitost využít možnosti, které jsou v nadnárodní firmě)
Naše nabídka
  • pokud nám zafunguje vzájemná „chemie“ a domluvíme se na spolupráci, můžete se těšit na samostatnost a důvěru v plánování vlastního pracovního času
  • nabízíme hlavní pracovní poměr u mezinárodní společnosti s možností práce Home office
  • budete moct zastupovat prémiovou značku na trhu a podílet se na jejím rozvoji ve svěřeném regionu západních Čech
  • budeme Vám poskytovat průběžná školení, abyste měl/a ty nejlepší znalosti a byl/a tak pro naše zákazníky partnerem, který jim dokáže pomáhat se zlepšováním jejich výrobních procesů
  • poskytneme Vám mobilní telefon, notebook, služební vůz, 25 dnů dovolené, osobní rozvoj formou vzdělávání

Vnímáte, že by to pro Vás mohla být ta správná výzva? V tom případě nám pošlete svůj životopis. Děkujeme a těšíme se na naši další komunikaci.

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Plzeň
Odvětví práce: Prodej a obchod
Pracovní pozice: Obchodní zástupce pro západní Čechy (strojírenství)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 28. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodní zástupce pro západní Čechy (strojírenství) ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.