OBCHODNĚ TECHNICKÝ REFERENT

Vsetín, Rožnov pod Radhoštěm
  • Směnnost: Pružná pracovní doba
  • Min. požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Dovolená navíc
  • Nabízená mzda: 28 000 - 41 000 Kč/měsíc

Co vás čeká
Technické posouzení poptávek a obchodních případů, vypracování cenové kalkulace dle specifikace poptávky a zpracování základní koncepce technického provedení zakázky. Technická podpora obchodníků a možná spoluúčast při jednání se zákazníkem.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- SŠ nebo VŚ vzdělání v oboru strojírenství
- přesnost, důslednost, zodpovědný přístup
- schopnost čtení výkresů a technické dokumentace, 3D prohlížeče

Výhodou bude, pokud budete mít
- pracovní zkušenosti ze strojírenské nebo plastikářské výroby
- předchozí praxi na pozici konstruktér, technolog, programátor CNC nebo CAD-CAM
- řidičské oprávnění skupiny B

Co vám můžeme nabídnout?
Nabízíme zázemí stabilní české strojírenské společnosti, rozvoj potřebných odborností a zkušeností pro další karierní růst v rámci obchodního úseku, práci v přátelském kolektivu, prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, 3 dny sickdays, benefity na volnočasové aktivity.
Mzda bude upřesněna při osobním pohovoru, v souvislosti s pracovními zkušenostmi.
Naším zájmem je spolupráce na dobu neurčitou, ale první smlouva je vždy na dobu určitou na šest měsíců. Následně probíhá vyhodnocení a návrh na další postup.

Mzda bude upřesněna v souvislosti s pracovními zkušenostmi, dohoda možná.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.
Lokalita: Rožnov pod Radhoštěm
Pracovní pozice: OBCHODNĚ TECHNICKÝ REFERENT
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28 000 Kč - 41 000 Kč
Nabídka přidána: 7. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    41 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Rožnov pod Radhoštěm - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OBCHODNĚ TECHNICKÝ REFERENT ve městě Rožnov pod Radhoštěm? Pošlete svůj životopis firmě KOH-I-NOOR RONAS s.r.o. ještě dnes.