Obchoďák | svařovací technika

Liberecký, Liberec

Hledám energického a vášnivého jedince, který se připojí k týmu našeho klienta jako obchodní zástupce! Tato role představuje jedinečnou příležitost pro rozvoj kariéry v oblasti svařovací techniky ve firmě s dlouholetou tradicí a přátelskou pracovní atmosférou.

POPIS POZICE:
  • Získávání hlubších znalostí o produktech a službách z našeho rozsáhlého portfolia (24 produktových skupin)
  • Péče o stávající zákazníky, aktivní komunikace a osobní schůzky, aktivní vyřizování jejich individuálních požadavků
  • Aktivní vyhledávání a oslovování potenciálních zákazníků s cílem rozšířit naše obchodní možnosti
  • Identifikace a rozvoj obchodních příležitostí s cílem maximalizovat obchodní potenciál zákazníků
  • Předkládání inovativních řešení a poutavých prezentací našim zákazníkům
  • Poskytování komplexního poradenství a podpory našim klientům

PROFIL KANDIDÁTA:
  • SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici jsou nezbytné (ideálně prodej technického produktu)
  • Znalost práce s PC, zejména MS Office
  • Platný řidičský průkaz sk. B
  • Výborné komunikační dovednosti a profesionální vystupování
  • Schopnost samostatného plánování a orientace na dosažení výsledků
  • Ochota učit se novým věcem

NABÍZÍME:
  • Práce ve společnosti s dlouholetou tradicí a příjemnou pracovní atmosférou
  • Perspektivní zaměstnání s možností kariérního postupu
  • Flexibilní pracovní doba a možnost homeoffice
  • Podpora profesního a osobního rozvoje
  • Příspěvek na stravování a vitamínové balíčky
  • Účast na teambuildingových akcích
  • Free days a sick days nad rámec zákonné dovolené (celkem +10 dní)
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Přístup k firemní knihovně

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Liberec
Odvětví práce: Obchod
Pracovní pozice: Obchoďák | svařovací technika
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Liberec - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchoďák | svařovací technika ve městě Liberec? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Liberec - Obchod