Nechte svou práci vzlétnout - vyrábějte letadla

Středočeský kraj

Náplň práce

Spojte svou kariéru s leteckým průmyslem a podílejte se na výrobě letadel. Pro klienta s tradicí výroby letounů od roku 1919 obsazuji několik pozic ve výrobě. Konkrétní pozice, které vám mohu nabídnou jsou KLEMPÝŘ, LAKÝRNÍK, NÝTAŘ, AVIONIK, TMELIČ A SVÁŘEČ.
  • Probíhá zde výroba od prvního šroubku do poslední matičky
  • Výroba je opravdu řemeslná
  • Žádná pásová výroba, ale hledí se na kvalitu
  • Velký důraz na detail a přesnost
  • Jednotlivé pozice vám velmi ráda přiblížím v telefonickém hovoru
  • Požadujeme

  • Jste vyučen v technickém oboru nebo máte praktické zkušenosti
  • Máte cit pro detail, přesnost a vysoké standarty kvality
  • Jste technický typ, který zatím jen pracuje ve své garáži, ale rád by se živil řemeslem
  • Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Po zkušební době bonus až 15%
  • další možnost bonusů při plnění zakázek
  • Smlouvu přímo kdo kmene
  • další 4% na Cafeterii nebo penzijní pojištění
  • Příspěvek na ubytování 3000 Kč
  • Příspěvek na stravování 100 Kč – obědové menu zcela zdarma
  • Čisté pracovní prostředí
  • Směnný provoz - pouze u některých pozic
  • Důkladné zaškolení
  • Spousta akcí pro vás i vaše rodiny v průběhu celého roku
  • Skvělá dostupnost z Prahy a parkoviště, kde vždy zaparkujete

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Středočeský kraj
    Pracovní pozice: Nechte svou práci vzlétnout - vyrábějte letadla
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 28. 3. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Středočeský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Nechte svou práci vzlétnout - vyrábějte letadla ve městě Středočeský kraj? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.