NÁKUPČÍ

Nová Ves

Jsme česká společnost zabývající se výrobou svařovací a řezací techniky s dlouholetou tradicí a skvělým renomé. Do našeho týmu nákupu potřebujeme posilu, abychom mohli neustále pracovat na vylepšení stávajících a zavádění nových produktů na trh.

Náplň práce:

  • Zajištění materiálu a výrobků v požadovaném termínu, zejména od zahraničních dodavatelů, případně ČR a SK
  • Nezbytnou součástí vašeho pracovního dne bude komunikace s dodavateli, poptávání zboží, vyjednávání ceny a vyhodnocování nabídek
  • Přijímání faktur a jejich kontrola. Vyřizování reklamací materiálů a výrobků
  • Sledování stavu zásob, které budete konzultovat s ostatními odděleními ve firmě
  • Účast při inventurách skladů
  • Vzájemná zastupitelnost s kolegy v případě nemoci, dovolené

Co požadujeme:

  • Anglický jazyk – B1
  • Technické povědomí výhodou
  • Komunikativnost, samostatnost
  • Uživatelská znalost Word, Excel, Outlook, komunikační platformy
  • Znalost informačního systému Helios výhodou
  • Praxe výhodou

Co nabízíme:

  • Kvalitní a přátelské prostředí
  • 5 týdnů dovolené a možnost občasného home office
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Zajištěné stravovaní s příspěvkem
  • Firemní kafeterie
  • Možnosti vzdělávání jako jsou workshopy a kurzy
  • Možnost příspěvku na jazykové kurzy

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Detaily o pracovním místě:
Firma: ALFA IN a.s.
Lokalita: Nová Ves
Pracovní pozice: NÁKUPČÍ
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35000-40000 Kč
Nabídka přidána: 15. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    17 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Nová Ves - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici NÁKUPČÍ ve městě Nová Ves? Pošlete svůj životopis firmě ALFA IN a.s. ještě dnes.