Montér/Elektromontér - jedna směna

Středočeský, Vlašim

Pro našeho klienta, který se zaměřuje na výrobu balících strojů, hledáme kandidáta, kterého by bavila práce se zajímavými stroji.

POPIS POZICE:
  • mechanická montáž strojů
  • pokud máš zkušenosti z oboru elektro, dostaneš se i k dalším činnostem
    • montáž rozvaděčů a rozvodů elektroinstalace

  • spolupráce s kolegy napříč společností
  • kontrola kvality

PROFIL KANDIDÁTA:
  • zájem o obor
  • minimálně vyučení v oboru elektro nebo strojírenství
  • orientace ve výkresové dokumentaci

NABÍZÍME:
  • práce v rodinné společnosti s přátelským kolektivem
  • příspěvek na stravování
  • týden dovolené navíc
  • 13. plat
  • moderní pracovní prostředí
  • práce na jednu směnu

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Vlašim
Odvětví práce: Elektro a automatizace
Pracovní pozice: Montér/Elektromontér - jedna směna
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Vlašim - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Montér/Elektromontér - jedna směna ve městě Vlašim? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Vlašim - Elektro a automatizace