MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE - ŘIDIČ

Opava
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Základní + praktická škola
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Podnikové stravování (příspěvek na stravování)
    - Dovolená navíc (5 týdnů)
    - Jiné výhody (příspěvek na život. poj/penzijní připojištění)
  • Nabízená mzda: 30 000 - 45 000 Kč/měsíc

KO: Hotáková Blanka Ing., tel.: , e-mail:

Co bude Vaším úkolem:
* montáž oken, dveří a stínící techniky u koncových zákazníků
* drobné zednické práce a začišťovací úpravy (úprava ostění)
* servisní úkony a odstraňování drobných vad
* spolupráce v rámci montážních týmů a realizace zakázek dle stanoveného harmonogramu
* profesionální přístup a kvalita odvedené práce

Co očekáváme:
* manuální zručnost a fyzická zdatnost
* pečlivost a spolehlivost, dobrá pracovní morálka, proaktivní přístup
* předchozí praxe v montáži oken a dveří výhodou
* zkušenost práce s ručním i elektrickým nářadím
* ŘP sk. B (sk. E výhodou)

Co nabízíme:
* jistotu práce ve stabilní a zavedené společnosti (25 let na trhu)
* zapracování a podporu zkušených kolegů
* férový přístup
* profesionální vybavení
* motivační finanční ohodnocení

Pracoviště Moravskoslezský kraj.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Baran-FMB, spol. s r.o.
Lokalita: Opava
Pracovní pozice: MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE - ŘIDIČ
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč - 45 000 Kč
Nabídka přidána: 22. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    102 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Opava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE - ŘIDIČ ve městě Opava? Pošlete svůj životopis firmě Baran-FMB, spol. s r.o. ještě dnes.