Montážní dělník/ce

Opava

O nás

Společnost ARAKO spol. s r.o. je klíčovým českým výrobcem průmyslových armatur. Stavíme na více než 70leté tradici vývoje a výroby armatur ve výrobním závodě v Opavě, spojené s koncernem SIGMA a podnikem Minerva, s. p.. Hledáme nové kolegy na pozici obsluha montážní dělník/ce.

Náplň práce:

Příprava dílců k montáži, sestavovaní, montování a kompletace armatur. Tlakování armatur. Repase armatur. Seřizování elektropohonů.

Co od Vás očekáváme:

  • Znalost vyhl.50/78 Sb
  • SOU – zámečník, instalatér - výhodou
  • Praxe ve strojírenství výhodou
  • Znalost čtení technické a výkresové dokumentace

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zázemí společnosti navazující na historickou tradici významných opavských podniků MINERVA a SIGMA
  • místo výkonu práce – Opava
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování, příspěvek při narození dítěte a vlastní svatbě
  • penzijní připojištění – 3% z hrubé mzdy
  • příspěvek dětem na letní tábor, školu v přírodě, lyžařský výcvik
  • příspěvek na kulturu a sportovní činnosti

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění

Detaily o pracovním místě:
Firma: ARAKO spol. s r.o.
Lokalita: Opava
Pracovní pozice: Montážní dělník/ce
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 27. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    315 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Opava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Montážní dělník/ce ve městě Opava? Pošlete svůj životopis firmě ARAKO spol. s r.o. ještě dnes.