Mechatronik - 1 směnný provoz

Chlumčany u Přeštic

Náplň práce

  • máte na starosti údržbu a servis plně automatizovaných výrobních zařízení
  • s týmem spolupracujete na diagnostice, opravě a údržbě moderních strojů a technologií
  • při práci s různými zařízeními využíváte své znalosti v oblasti interpretace technických výkresů a schémat
  • práce v 1směnném provozu
Váš profil
  • SŠ v oboru elektro
  • zkouška z NV 194/2022 Sb. (vyhl. 50/78 Sb.) - elektrotechnik (vyhl. 50 - §6)
  • znalost základních prvků automatizace výrobních procesů
  • základní znalost AJ
  • znalost v oboru silnoproud výhodou
  • zkušenosti s programováním PLC výhodou
Naše nabídka
  • perspektivní zaměstnání u tradičního českého zaměstnavatele
  • pracovní příležitost poskytuje prostor pro neustálý profesní rozvoj v oblasti mechatroniky
  • nástupní mzda od 42tis Kč/měsíc + dále dle praxe a zkušeností
  • 13. plat a garance růstu mzdy
  • přátelské pracovní prostředí
  • dotované závodní stravování
  • pravidelná školení v oboru, možnosti dalšího vzdělávání
  • zaměstnanecký program T-mobile
  • 5 týdnů dovolené, zajímavé zaměstnanecké benefity
  • příspěvek na dovolenou, penzijní a životní pojištění, odměny za pracovní/životní výročí

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Chlumčany u Přeštic
Odvětví práce: Výroba a průmysl
Pracovní pozice: Mechatronik - 1 směnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 1. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst