Mechanici a opraváři obráběcích strojů

Zlín, Slušovice
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Zvláštní prémie (13. a 14. mzda, věrnostní prémie, mimořádné odměny, bonus zdraví)
    - Jízdní výhody (příspěvek na dopravu 3,50 Kč / km na cestu z bydliště do zaměstnání)
    - Jiné výhody (praní pracovních oděvů MEWA zdarma)
    - Podnikové stravování (dotované stravování - výběr z 5 jídel)
    - Dovolená navíc (25 dnů dovolené)
  • Nabízená mzda: 32 000 Kč/měsíc

Požadujeme
• minimálně SOU nebo SŠ technického směru
• znalost obsluhy CNC obráběcích strojů nebo lisů (výhodou)
• schopnost čtení výkresové dokumentace
• znalost technologií a norem ISO 9001 (výhodou)
• orientace v oblasti hydrauliky, pneumatiky a mechaniky
• práce v jednosměnném, občas dvousměnném provozu
• zručnost, samostatnost, spolehlivost

Náplň práce
• provádění reaktivní údržby dle požadavků výroby a nastalé situace
• provádění preventivní údržby dle plánu preventivní údržby
• podpora výroby při řešení výrobních problémů v oblasti strojního vybavení

Nabízíme
• perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
• odpovídající mzdové ohodnocení s možností růstu mzdy
• 13. a 14. plat, mimořádné měsíční odměny
• 25 dnů dovolené
• VIP slevy v DATARTU, věrnostní karta SPHERE
• pravidelná obměna pracovních montérek
• věrnostní odměny za odpracované roky
• dotované teplé nápoje z automatů
• stravování v areálu firmy za zvýhodněné ceny
• příspěvek na dopravu 3,50 Kč / km (trasa bydliště – zaměstnání)
• 2.500,- Kč příspěvek na sport / kulturu / zdraví
• motivační příspěvek za získání nového zaměstnance

Ostatní
• nástup možný ihned případně dle dohody
• pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pokud Vás naše nabídka zaujala a myslíte si, že hledáme právě Vás, neváhejte nám poslat svůj aktuální životopis. Těšíme se na Vás!

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Wicke CZ, s.r.o.
Lokalita: Slušovice
Pracovní pozice: Mechanici a opraváři obráběcích strojů
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 32 000 Kč
Nabídka přidána: 19. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Slušovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Mechanici a opraváři obráběcích strojů ve městě Slušovice? Pošlete svůj životopis firmě Wicke CZ, s.r.o. ještě dnes.