Masér/masérka wellness

Jindřichův Hradec, Třeboň
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Ubytování
  • Nabízená mzda: 27 700 Kč/měsíc

Co Vás čeká?
Provádění různých druhů masáží (lymfatická, reflexní, lávové kameny, havajská, anticelulitidní, indická antistresová hlavy), včetně klasické masáže.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?
Dokončené SŠ vzdělání.
Kvalifikaci v oboru masér – osvědčení Masér pro sportovní a rekondiční masáž mimo oblast zdravotnictví (kurz akreditovaný MŠMT ČR).
Příjemné jednání a vystupování.
Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost.

Výhodou bude, pokud budete mít:
Certifikáty pro tyto masáže – lymfatická, reflexní, lávové kameny, havajská, anticelulitidní, indická antistresová hlavy. Doplnění chybějících kurzů je možné domluvit individuálně.
Praxi v oboru.
Základní znalost NJ.

Co Vám můžeme nabídnout?
Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí.
Zajímavé finanční ohodnocení dle dosažené kvalifikace a délky praxe v oboru.
5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna.
Podporu dalšího vzdělávání a osobního rozvoje.
Ubytování v nově zrekonstruovaném služebním bytě.
Pestrý program zaměstnaneckých benefitů – např. stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění, čerpání služeb poskytovaných zaměstnavatelem za zvýhodněnou cenu, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí, permanentky na sportovní utkání, do divadla, příspěvek na dětský letní tábor a zimní lyžařský výcvikový kurz.

Těšíme se na Vás!

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
Lokalita: Třeboň
Pracovní pozice: Masér/masérka wellness
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27 700 Kč
Nabídka přidána: 10. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    29 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Třeboň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Masér/masérka wellness ve městě Třeboň? Pošlete svůj životopis firmě Slatinné lázně Třeboň s.r.o. ještě dnes.