Marketingový manažer (AJ)

Okres Nový Jičín, Nový Jičín

Náplň práce

  • vedení oddělení marketingu včetně týmu 4 podřízených
  • příprava a koordinace marketingových strategií a firemní značky
  • vyhodnocování efektivity marketingových činností
  • komunikace s médii, distribuce tiskových zpráv, správa PR
  • rozhodování o vzhledu a náplni propagačních materiálů, jejich efektivní distribuce
  • sestavování a vyhodnocování SWOT analýzy
  • monitoring trhu, konkurence, sledování novinek v oboru mtg
  • řízení marketingových průzkumů
  • účast na veletrzích, výstavách, při jednáních s obchodními partnery a klíčovými zákazníky
  • komunikace a koordinace marketingových aktivit napříč výrobní společností
Váš profil
  • min. 3-letá praxe na obdobné pozici v oboru marketing, PR, design, …
  • výborná znalost jazyka anglického slovem i písmem (kontakt se zahraničím, projekty, tým)
  • znalost jazyka českého (gramatika)
  • znalost práce s nástroji MS Office a Google Analytics, jakýkoli design program
  • orientace v oblasti médií, webdesignu, sociálních sítí a tištěných prospektů
  • vynikající prezentační dovednosti, analytické myšlení, kreativita
  • organizační dovednosti, cit pro detail, týmovost, drive
  • vzdělání se zaměřením na marketing nebo komunikaci
  • vítáme zkušenosti s vedením týmu, projektů a s organizováním akcí
Naše nabídka
  • čeká Vás hlavní pracovní poměr, zázemí silné mezinárodní značky
  • těšte se na kreativní náplň práce ve středním managementu výrobní firmy
  • přivítá Vás přátelský kolektiv, můžete se věnovat osobnímu i odbornému rozvoji
  • nabízíme 25 dnů dovolené, roční bonusy a další odměny, penzijní připojištění, příspěvek na stravování, kafeterii
  • svou kancelář najdete Novojičínsku
  • samozřejmostí je flexibilní pracovní doba, mobil a notebook, možný i Home office
  • realizujeme firemní akce, naše zaměstnance vzděláváme (včetně jazyků)
  • nabízíme zvýhodněný mobilní tarif pro rodinné příslušníky
  • nástup je možný dle domluvy, už teď se na Vás těšíme

Děkujeme za Vaše reakce zasláním životopisu s kontakty. Pokud připojíte i pár úvodních slov, můžeme na ně pak společně navázat při vzájemném rozhovoru. Jdete do toho s námi?

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Nový Jičín
Odvětví práce: Marketing
Pracovní pozice: Marketingový manažer (AJ)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    12 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Nový Jičín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Marketingový manažer (AJ) ve městě Nový Jičín? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.