Manager/ka obchodu fotovoltaických elektráren

Brno-město, Brno
  • Směnnost: Pružná pracovní doba
  • Min. požadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 50 000 - 80 000 Kč/měsíc

Kontakt e-mailem nebo telefonicky v době 9:00 - 15:00 hodin.

Společnost JOYCE ČR, s.r.o. již více než 27 let pomáhá lidem i firmám v oblasti komunikačních a videokonferenčních řešení pro obchodní partnery.
Od roku 2008 jsme rozšířili naši působnost na oblast fotovoltaiky, kde se věnujeme vytváření udržitelných energetických řešení na míru a na klíč. Naše fotovoltaické elektrárny lze spatřit na různých typech staveb, od rodinných domů a bytových jednotek po střechy firemních budov.

Pokud Vás zajímají alternativní zdroje energie, rozumíte elektro oboru a hledáte nové výzvy, u nás se můžete realizovat! Stanete se klíčovým hráčem v řešení firemních projektů a povedete tým k dosahování skvělých obchodních výsledků

Hledáme zkušeného kolegu/kolegyni na pozici Manager/ka obchodu fotovoltaických elektráren.

Náplň práce:
o Řízení firemních projektů: Od první poptávky až po uzavření smlouvy, zajistíte celý proces projektů v oblasti fotovoltaických elektráren. Budete zodpovědní za jednání, návrh řešení, cenovou nabídku, a částečnou koordinaci a supervizi nad projektem
o Spolupráce s marketingem: Úzce budete spolupracovat s marketingovým týmem při zavádění nových produktů na trh a budete podporovat marketingové strategie
o Analýza trhu: Pravidelně provedete analýzu trhu s cílem identifikovat nové obchodní příležitosti a udržet konkurenceschopnost společnosti
o Stanovení obchodní strategie: Zúčastníte se stanovení obchodní strategie, včetně definice portfolia, cenotvorby a dalších klíčových aspektů obchodního plánu
o Aplikace legislativních změn: Aktivně budete sledovat legislativní změny a zajišťovat jejich implementaci do našich obchodních postupů a smluv
o Řešení atypických případů: Budete navrhovat a implementovat řešení v případě nestandardních obchodních situací, abyste zajistili optimální průběh projektů
o Vedení týmu: Povedete a budete motivovat tým obchodníků, abyste dosáhli stanovených obchodních cílů
Požadavky:
o Schopnost samostatného řízení firemních projektů
o Zkušenosti s vedením týmu podmínkou
o Analytické a strategické schopnosti
o Dobrá komunikace a schopnost jednat s klienty na vysoké úrovni
o Znalost legislativy v oblasti fotovoltaiky alespoň 2 roky
o Vzdělání, nebo praxe v oboru obchodu nebo elektroenergetiky je nutností
o Aktivní řidič (průkaz sk. B)

Těšíme se na:
o Pozitivně naladěného člověka - tato práce je práce s lidmi, o lidech a pro lidi
o Pečlivého člověka, za kterým jsou vidět výsledky práce
o Člověka se smyslem pro humor
o Kolegu či kolegyni s příjemným vystupováním, se schopností samostatného nalézání řešení, vlastní iniciativou a aktivitou

Nástup možný ihned.

Co Vám nabízíme:
o Zajímavé platové ohodnocení
o Možnost profesního vzdělávání
o Pružná pracovní doba a možnost práce z domova
o Inspirativní přátelský tým
o Benefity 5 týdnů dovolené, tembuldingové aktivity, referenční auto, příspěvky na pojištění, sport, kulturu, volný čas, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickdays a mnohé další

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: JOYCE ČR, s.r.o.
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Manager/ka obchodu fotovoltaických elektráren
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000 Kč - 80 000 Kč
Nabídka přidána: 22. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Manager/ka obchodu fotovoltaických elektráren ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě JOYCE ČR, s.r.o. ještě dnes.