Lékař/-ka neurolog - Přelouč

Přelouč

EUC Klinika Přelouč

Inspirujeme se světovými trendy. Naše služby jsou založené nejen na dobré medicíně, ale i na kvalitní komunikaci s pacientem a dobré organizaci péče. Velkou pozornost věnujeme zavádění on-line služeb a digitalizaci zdravotní péče. Respektujeme autonomii našich lékařů.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Příležitost jak pro lékaře s atestací, tak BEZ ATESTACE - garanta Vám zajistíme
  • Vyjdeme Vám vstříc ve velikosti pracovního úvazku i nastavení pracovní doby tak, abyste měli dost času na svou rodinu a koníčky
  • Respektujeme autonomii našich lékařů a děláme všechno proto, abychom jim ulehčili v administrativní zátěži
  • Podpoříme vás v tom, v čem se chcete dále vzdělávat, rozvíjet v tom, co vás na medicíně nejvíce baví
  • Budete obklopeni dobrým týmem – na své kolegy se můžete spolehnout, jde nám o společnou věc, aby o našeho pacienta bylo postaráno komplexně, napříč všemi odbornostmi
  • Můžete si dovolit dovolenou a dokonce i nemocenskou :-)

Bez čeho se neobejdeme?

  • Bez ukončeného VŠ vzdělání
  • Bez čistého trestního rejstříku
  • Bez chuti jít do toho s námi a zkvalitňovat péči o pacienta

A co k tomu dostanete?

  • 6 TÝDNŮ PLACENÉHO PRACOVNÍHO VOLNA (5 týdnů dovolené a 1 týden osobního volna)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Peněžitý příspěvek na stravování
  • Slevy na veškeré produkty v našich EUC lékárnách (15 - 20%)
  • Online zdravotní péči zdarma (aplikace MojeEUC)
  • Uhradíme Vám příspěvek do ČLK

Co Vás čeká po odeslání životopisu?

Pokud si Vás pozveme k osobnímu pohovoru, můžete si prohlédnout ambulanci a setkat se s Vašimi možnými budoucími kolegy.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Detaily o pracovním místě:
Firma: EUC a.s.
Lokalita: Přelouč
Pracovní pozice: Lékař/-ka neurolog - Přelouč
Směnnost práce Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 31. 10. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Přelouč - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Lékař/-ka neurolog - Přelouč ve městě Přelouč? Pošlete svůj životopis firmě EUC a.s. ještě dnes.