Kuchař/ka v rodinném podniku

Olomouc

Hledáme Kuchaře / kuchařku do rodinného podniku

Nehledáme pouze novou pracovní sílu, hledáme zároveň někoho, kdo se stane součástí naší restaurační rodiny. Někoho, kdo bude mít zájem rozvíjet sám sebe a bude dělat práci, která ho baví.

Hledáme tým lidí, kteří mají zápal pro toto řemeslo a chtěli by se naučit novým postupům a nabírat nové zkušenosti v práci s VIP klienty.

Co vás čeká

  • Práce v historickém centru města Olomouce. Kolektiv zábavných lidí, příprava jídel, možnost realizace vlastních nápadů.
  • Restaurace má kapacitně 9 stolů, není zde tak velký tlak na čas.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Kreativita, ochota učit se novým věcem, loajalita a pozitivní přístup k práci.
  • Předchozí zkušenosti v gastronomii výhodou.

Co vám můžeme nabídnout

  • Jsme silná firma s tradicí delší než čtvrt století. Někteří naši zaměstnanci jsou u nás již 30 let.
  • Nabízíme adekvátní platové ohodnocení. VŠE NA VÝPLATNÍ PÁSCE.
  • Centrum Olomouce - skvělá dostupnost MHD
  • Personální stravování
  • Rádi zajistíme ubytování v blízkosti pracoviště.
  • Práce je na plný úvazek v krátkých a dlouhých směnách. Po domluvě Vám samozřejmě vyhovíme dle Vašich požadavků, abyste si mohli určit, jakou směnu budete potřebovat.
  • Po přijímacím pohovoru si práci na 1 - 2 dny vyzkoušíte, jestli Vám bude vyhovovat a následně se domluvíme na dalším postupu.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Bez vzdělání

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Výrobky a služby se slevou
  • Občerstvení na pracovišti
  • Pitný režim

Detaily o pracovním místě:
Firma: Blanka Matějová
Lokalita: Olomouc
Pracovní pozice: Kuchař/ka v rodinném podniku
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35000-55000 Kč
Nabídka přidána: 12. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Olomouc - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Kuchař/ka v rodinném podniku ve městě Olomouc? Pošlete svůj životopis firmě Blanka Matějová ještě dnes.