KUCHAŘ/KA ALEXANDRIA**** SPA & WELLNESS HOTEL

Luhačovice

Hledáte práci, která vás bude opravdu bavit? Chcete mít to nejlepší zázemí? Chcete se dál učit a vzdělávat od nejlepších kuchařů v oboru? Hledáte možnosti jak spojit rodinný život s tím pracovním? Staňte se kuchařem v ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotelu

 Možnost nástupu dohodou

Co na vás čeká?

náborový příspěvek 5 000 - 20 000 Kč

stálý profesní růst

sladěný pracovní a soukromý život

prostředí luxusního čtyřhvězdičkového hotelu v Luhačovicích

zajištěné ubytování

příplatky za víkendy a svátky (nad rámec ZP)

Edenred Card - "volnočasová peněženka"

Výměnné pobyty v lázních v ČR i SR

rozšíření znalostí a dovedností díky zahraničním odborným stážím

Co na oplátku požadujeme my?

zájem o gastronomii a kulinářské trendy, úctu k jídlu a nadšení pro práci

vyučení nebo praxi v oboru

zájem o obor

Náplň práce?

příprava snídaní a večeří formou bufetu pro hotelové hosty

příprava minutkové a zážitkové gastronomie v À la carte restauraci

příležitost aktivně se podílet na banketech, recepcích nebo podobných kulinářských akcích špičkové úrovně

dodržování hygienických norem

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Lázně Luhačovice a.s.
Lokalita: Luhačovice
Pracovní pozice: KUCHAŘ/KA ALEXANDRIA**** SPA & WELLNESS HOTEL
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    75 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Nechte si zasílat upozornění na nové nabídky práce

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Nové nabídky práce každý den
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Vyhledávat můžete z více než 100 000 pracovních míst
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
    Nastavte si svůj profil uchazeče a zjednodušte si hledání práce
    Snadné odpovídání na inzeráty jedním klikem
    Nechte si zasílat nabídky práce z Vaší lokality a dle Vašich preferencí
    Získejte kontrolu nad Vašimi oblíbenými inzeráty
    Pomůžeme Vám v nalezení nové práce
    Veškeré služby pro uchazeče jsou bezplatné
    Důvěřuje nám již přes 110 000 lidí
Wellness masér/ka do hotelu Alexandria****
- Luhačovice - Lázně Luhačovice a.s.
Úklid na hotel Alexandria****
Číšník/servírka na hotel Alexandria****
Kuchař/ka
Jednoduchá obsluha k rautům (i bez zkušeností)
Kuchař na ranní směnu
Zlín - Baltaci Atrium s.r.o.
Pomocnice v lázni wellness hotelu
- Zlín - Hotel AMBRA s.r.o.
Z DOMOVA
WELLNESS TRENER
- Pelhřimov - Monika Peršalová
Z DOMOVA
Kuchař nebo kuchařka
- Kravaře - Rostislav Tichý
Vedoucí restaurace
Zlín - Baltaci Atrium s.r.o. | 30 000 Kč - 40 000 Kč
Z DOMOVA
GERMAN CLIENTS SUPPORT | AIRLINES ✈ | OFFICE OR FULL REMOTE FROM THE CZECH REP.
Praha hl.m. - Grafton Recruitment | 41 000 Kč - 46 300 Kč
Z DOMOVA
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE| AUTOMOBIL| FULL REMOTE
Ústí nad Labem - Grafton Recruitment
Skladník/manipulant
Zlín - Fulfillmenton s.r.o.
Ostraha Kaňovice 120,- Kč/ hod. Vyhrazeno pro OZP
Zlín - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 120 Kč - 120 Kč
Z DOMOVA
SW ARCHITECT | ERP a MES systémy | full remote
Praha hl.m. - Grafton Recruitment | 110 000 Kč - 150 000 Kč
Ostraha Želechovice nad Dřevnicí 120,- Kč/hod. Vyhrazeno pro OZP
Z DOMOVA
DESIGN ENGINEER | formy vstřikolisů | full remote
Chomutov - Grafton Recruitment | 80 000 Kč - 100 000 Kč
Mistr údržby - elektro (m/ž) až 60 000Kč/měs. + prémie a benefity
Bojkovice - SULCO Automotive Group, s.r.o. | 50 000 Kč - 60 000 Kč
Obsluha NC strojů
Zlín, Česko - SIMPLEHIRE | 170 CZK
PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO PROVOZU (SM SLAVIČÍN)
Slavičín - Tesco Stores ČR a.s. | 27 803 Kč - 27 803 Kč
Brusič
Zlín, Česko - SIMPLEHIRE | 180 Kč/hod. - 210 Kč/hod.
Elektromontér NN, VN (m/ž)
Uherský Brod - SULCO Automotive Group, s.r.o.
Obsluha prodejny
Zlín - Matěj Tureček | 20 000 Kč - 27 000 Kč
Z DOMOVA
EMBEDDED DEVELOPER | full remote
Jihomoravský kraj - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 70 000 Kč
Z DOMOVA
Zlínský kraj - Grafton Recruitment | 50 000 Kč - 70 000 Kč
Zlín - Baltaci Atrium s.r.o. | 25 000 Kč - 40 000 Kč
Rozpočtář
Zlín, Česko - SIMPLEHIRE
Montážník
Zlín, Česko - SIMPLEHIRE | 180 CZK
Motorizovaný doručovatel pro okres Zlín na HPP
Zlín - První novinová společnost a.s. | 19 000 Kč - 23 000 Kč
Z DOMOVA
Customer service with German | call centre | full office or full remote | Brno
Jihomoravský kraj - Grafton Recruitment | 35 000 Kč - 50 000 Kč
Z DOMOVA
SW & BUSINESS ARCHITECT | ERP a MES systémy | full remote
Znojmo - Grafton Recruitment | 110 000 Kč - 150 000 Kč
Ostraha Zlín 120,- Kč/ hod. Vyhrazeno pro OZP
Zaujala Vás nabídka práce na pozici KUCHAŘ/KA ALEXANDRIA**** SPA & WELLNESS HOTEL ve městě Luhačovice? Pošlete svůj životopis firmě Lázně Luhačovice a.s. ještě dnes.