Sanitářka

Luhačovice

Hledáte práci, která vás bude bavit? Kde budete pracovat v moderním prostředí balneo provozu? Chcete mít to nejlepší zázemí? Pojďte nám pomoci v léčbě našich klientů.

Pracoviště: Inhalatorium

Požadujeme:

  • akreditovaný kvalifikační kurz v oboru sanitář dle osnov MZ ČR nebo SZŠ v oboru zdravotnický asistent
  • zdravotní způsobilost
  • profesionální přístup, komunikativnost, korektní a vstřícné vystupování
  • aktivní přístup k práci

Náplň práce:

  •  práce v balneo provozu
  •  udržování čistoty, pomoc s procedurami
  •  spolupráce s dalším zdravotnickým personálem

Nabízíme:

  • zázemí a stabilitu silné společnosti
  • práce na hlavní pracovní poměr na dobu určitou
  • mzdu včetně všech zákonných příplatků dle Zákoníku práce
  • týden dovolené navíc (25 dnů)
  • zaměstnanecké stravování
  • zvýhodněné výměnné rekreace
  • cafeteria Edenred
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • slevy u obchodních partnerů

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Lázně Luhačovice a.s.
Lokalita: Luhačovice
Pracovní pozice: Sanitářka
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 21. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    594 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Pediatr na Dětskou léčebnu
- Luhačovice - Lázně Luhačovice a.s.
Zubní instrumentáři Zlín
- Zlín - Klinika IDC s.r.o.
Nutriční kouč
Zlín - Herbalife Czech Republic s.r.o.
Pediatr (150-220.000 Kč)
Zlínský kraj - Advantage Consulting, s.r.o.
Zubní lékař Zlín
Dentální hygienisti Zlín
Zámečník
Slavičín - NTS Prometal
LEAN specialista /specialistka
Slavičín - SIMPLEHIRE | 50 000 měsíčně
Obsluha myčky v bistru
Zlín - Baltaci Atrium s.r.o. | 125 Kč - 125 Kč
Obsluha bistra - pomocná síla
Zlín - Baltaci Atrium s.r.o. | 120 Kč - 140 Kč
Skvělá brigáda ve skladu, volba směn, až 170,50 Kč/h
Zlín - INDEX NOSLUŠ s.r.o. | 155 Kč - 170 Kč
Konstruktér
Zlín - SIMPLEHIRE
Bezpečnostní pracovník/strážný se zbraní
Bojkovice - CENTR GROUP, a.s. | 180 Kč - 180 Kč
оператор кондитерської
Zlínský kraj - Gi Group Czech Republic | 26 000 Kč - 35 000 Kč
Svářeč
Obsluha pískovacího boxu
Kaňovice - Moravia Containers, a.s. | 180 hodina

Práce Sanitářka: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Sanitářka?

Práce je nabízena v lokalitě Luhačovice.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Lázně Luhačovice a.s..

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Sanitářka ve městě Luhačovice? Pošlete svůj životopis firmě Lázně Luhačovice a.s. ještě dnes.