Koordinátor/ka personálních procesů

Karlovy Vary

Hledáte dynamickou práci v centru Karlových Varů, kde můžete využít své organizační a komunikační schopnosti? Připojte se k naší personální agentuře jako Koordinátor/ka personálních procesů a staňte se klíčovou součástí našeho týmu!

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Praxi v oblasti personalistiky
  • Schopnost samostatné práce i práce v týmu
  • Výborné organizační schopnosti a komunikativnost

Nabízíme:

  • Mzda dle zkušeností
  • Stravenky v hodnotě 140 Kč po zkušební době
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Práce v centru Karlových Varů s výbornou dostupností

Co budete dělat:

  • Zajišťovat administrativní a organizační podporu pro naše personalisty
  • Komunikovat s klienty a kandidáty
  • Spolupracovat na plánování a realizaci výběrových řízení

Proč pracovat u nás?

Naše personální agentura je lídrem na trhu s výbornou pověstí a stabilním zázemím. Nabízíme přátelské pracovní prostředí, kde si ceníme iniciativy a kreativity našich zaměstnanců.

Jak se přihlásit:

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis na emailovou adresu: nebo zavolejte na telenní číslo: + 689 / + 788.

Detaily o pracovním místě:
Firma: ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Lokalita: Karlovy Vary
Pracovní pozice: Koordinátor/ka personálních procesů
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 21. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    51 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Nechte si zasílat upozornění na nové nabídky práce

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Nové nabídky práce každý den
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Vyhledávat můžete z více než 100 000 pracovních míst
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
    Nastavte si svůj profil uchazeče a zjednodušte si hledání práce
    Snadné odpovídání na inzeráty jedním klikem
    Nechte si zasílat nabídky práce z Vaší lokality a dle Vašich preferencí
    Získejte kontrolu nad Vašimi oblíbenými inzeráty
    Pomůžeme Vám v nalezení nové práce
    Veškeré služby pro uchazeče jsou bezplatné
    Důvěřuje nám již přes 110 000 lidí
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Koordinátor/ka personálních procesů ve městě Karlovy Vary? Pošlete svůj životopis firmě ARWA Personaldienstleistungen s.r.o ještě dnes.