Konstruktér - konstruktérka

Trutnov
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Požadovaná dovednost:
    - Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Nabízená mzda: 35 000 - 50 000 Kč/měsíc

KONSTRUKTÉR - KONSTRUKTÉRKA
Stručný popis pracovní pozice
•Tvorba a údržba datové základny výrobních položek,
kusovníků a rozpisek materiálů, operací a postupů v IS K2 pro montážní celky svěřených projektů
•Včasné, řádné vypracování a správnost výrobní dokumentace (elektro, hydraulické a pneumatické rozvody) pro montážní celky svěřených projektů
•Provedení požadovaný změn ve VKD po konstrukční stránce na základě změnového řízení (ZŘ)
•Správa a archivace dat konstrukční dokumentace
•Výpočty a propočty hmotností, kalkulace nákladů, výpočty průběžných časů a normativů pro montážní celky svěřených projektů
•Včasné zpracování zakázek, poptávek a vypracování
předběžných cenových návrhů a kalkulací
•Zakládání nových položek do modulu ZBOŽÍ v systému K2
•Příprava podkladů pro poptávky
•Aktivní zapojení do vývoje nových výrobků
Požadujeme
•SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání
•Znalost programů 3D kreslení
•Znalost práce s PC - MS Office na uživatelské úrovni
•Znalost AJ – minimální úroveň B
•Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme
•Perspektivní zaměstnání ve strojírenské firmě s exportním zaměřením
•Nadstandardní mzdu – s progresivní motivační složkou
(navyšování za roky práce pro firmu, za kvalifikace a další…)
•Příjemné pracovní prostředí
•Nástup možný ihned nebo dle dohody
Benefity
•6.000 Kč ročně do Cafeterie na kulturu, sport a volný čas dle vlastního výběru + možnost další mimořádné úložky
•Vstupenky do klubového patra pražské O2 areny, vstupenky do UFFO a další různé sportovní a kulturní akce sponzorované
firmami KASPER
•Příspěvek na penzijní připojištění až 1.000 Kč měsíčně
•Příspěvek na stravování zaměstnanců – vlastní jídelna
(výběr ze 2 polévek, 5 hlavních jídel, salát)
+ možnost objednání zatavených obědů navíc
•Stravenky a cestovné na mimořádné směny
•Dotované občerstvení z výdejních automatů
•Příspěvky na dětské letní tábory – KASPER KEMPY
•Roční bonus na konci roku
•Odměny za nábory – doporučení nových zaměstnanců a patronáty nad novými zaměstnanci
•Odměny při významných životních jubileích
•Odměny za trvalé zlepšování
•Odměna za 10 bezplatných odběrů krve
•Měsíčně stabilizační příspěvky, odměny za kvalifikace a aktivně používaný cizí jazyk
•Dovolená nad rámec základní výměry
•Pracovní volno 1–2 dny s náhradou mzdy navíc při
mimořádných životních událostech
•Zvýhodněný nákup soukromého automobilu ŠKODA
u společnosti AUTOSTYL, a.s.
•Zajímavý zaměstnanecký tarif T-Mobile pro celou rodinu
•Sleva 40 % na majetkové pojištění, sleva 20 % na havarijní
pojištění a povinné ručení, sleva až 40 % na životní pojištění
u GENERALI ČESKÁ POJIŠŤOVNA
•Očkování proti chřipce na náklad zaměstnavatele
•2% sleva na zájezd, 30% SLEVA NA CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ
a snížený servisní poplatek na dovolenou se společností INVIA
•Další benefity dle aktuální nabídky…
V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis
na níže uvedenou adresu:
Mgr. Bc. Dagmar Papíková, personální manažer,
KASPER KOVO s. r. o., Žitná 476, 541 03 Trutnov
TEL.: + 163
MOB.: + 923
MAIL:
WEB: www.kasperkovo.cz | kaspergroup.cz

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: KASPER KOVO s.r.o.
Lokalita: Trutnov
Pracovní pozice: Konstruktér - konstruktérka
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 50 000 Kč
Nabídka přidána: 31. 10. 2023
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Trutnov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Konstruktér - konstruktérka ve městě Trutnov? Pošlete svůj životopis firmě KASPER KOVO s.r.o. ještě dnes.