*Kombinovaná pozice Všeobecná sestra úvazek 0,7/pracovník(ice) v sociálních službách úvazek 0,3

Žďár nad Sázavou, Sviny
  • Směnnost: Nepřetržitý provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Jiné výhody (25 dnů dovolené, 3 sick days ročně, dotované obědy)
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Nabízená mzda: 25 000 - 35 000 Kč/měsíc

Požadujeme:
- odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecná sestra dle zákona č. 24/2004 Sb.
- osvědčení o absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách, popř. úplné střední vzdělání s maturitou zaměřené na sociální oblast a práci
- očkování proti hepatitidě typu B
- znalost práce na PC
- pozitivní vztah k práci s handicapovanými osobami
- praxe vítána

Popis pracovní pozice:
- zajištění ošetřovatelské péče bez odborného dohledu a bez indikace v souladu s diagnózou stanovenou lékařem v rozsahu své odborné způsobilosti
- na základě indikace lékaře se podílí na poskytování preventivní, diagnostické, léčebné, rehabilitační, neodkladné a dispenzární péče
- příprava uživatelů k diagnostickým a léčebným postupům na základě indikace lékaře (provádí je nebo při nich asistuje)
- péče o osoby s tělesným, mentálním nebo kombinovaným postižením nebo o osoby s poruchou autistického spektra
- sledování potřeb uživatelů, pomáhání při nácviku jednoduchých denních činností, dopomoc při osobní hygieně a oblékání, podpora soběstačnosti uživatelů, napomáhání při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování psychosociálních potřeb
- spolupracuje při tvorbě plánu péče, denního programu uživatelů a vedení dokumentace o průběhu služby

- zázemí stabilní organizace
- nástup možný ihned
- možnost čerpat podporu z fondu kulturních a sociálních potřeb - podporu dalšího vzdělávání a profesního seberozvoje
- 25 dnů dovolené
- 3 sick days ročně
- odměny při významných pracovních a životních výročích
- dotované obědy ve stravovacím zařízení organizace

První kontakt e-mailem;

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Centrum Kociánka
Lokalita: Sviny
Pracovní pozice: *Kombinovaná pozice Všeobecná sestra úvazek 0,7/pracovník(ice) v sociálních službách úvazek 0,3
Směnnost práce Nepřetržitý provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč - 35 000 Kč
Nabídka přidána: 4. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Sviny - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici *Kombinovaná pozice Všeobecná sestra úvazek 0,7/pracovník(ice) v sociálních službách úvazek 0,3 ve městě Sviny? Pošlete svůj životopis firmě Centrum Kociánka ještě dnes.