Klientský Poradce v cestovním ruchu v Řecku

zahraničí, Nezařazeno

Změňte svůj život - Připojte se k nám v Řecku!

Máte touhu po práci v zahraničí a hledáte nové příležitosti? Pokud ano, máme pro Vás úžasnou nabídku - Klientský Poradce v cestovním ruchu v Řecku. Pokud máte dokonalou znalost angličtiny a češtiny a toužíte po práci v moderní mezinárodní společnosti s vynikajícími benefity, hledáme právě Vás!

POPIS POZICE:
  • Budete prvním kontaktním místem pro prvotřídní světové partnery v oblasti ubytování
  • Řešit základní dotazy a požadavky, jako jsou úpravy pokojů, cen a dostupnosti, nástroje extranetu atd.
  • Poskytovat přesnou, platnou a úplnou informaci pomocí správných nástrojů, metod a procesů
  • Zajištovat vysokou úroveň partnerských služeb a pozitivní zkušenosti partnerů

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Rodilý mluvčí nebo pokročilý v českém jazyce
  • Velmi dobrá mluvená a psaná angličtina (C1)
  • Ochota přestěhovat se do Atén, Řecko
  • Práce na směny, včetně nočních a víkendových
  • Práce z kanceláře v Aténách
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Běžná uživatelská znalost MS Office hlavně Word a Excel
  • Trpělivost, empatie a orientace na zákazníka

NABÍZÍME:
  • Relokační balíček
  • Měsíční bonus
  • Extra roční bonusy
  • Zdravotní pojištění
  • Možnosti kariérního růstu
  • Prvotřídní školení a rozvoj
  • Práci v živé a energické kanceláři se skutečným týmovým zaměřením v centru Atén
  • Multikulturní a moderní pracovní prostředí

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Nezařazeno
Odvětví práce: Zákaznický servis
Pracovní pozice: Klientský Poradce v cestovním ruchu v Řecku
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 11. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů