Kapitán Pilatus PC-12NGX

Praha
  • Směnnost: Pružná pracovní doba
  • Min. požadované vzdělání: ÚSV s maturitou
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 48 000 Kč/měsíc

Kontakt: , e-mail:

Náplň práce:
- provádění komerčních letů v souladu s platnými předpisy a manuály OK AVIATION Wings, s.r.o
- provádění předletové a poletové činnosti
- oblast provozu: Evropa,
Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání
- trestní bezúhonnost
- platný průkaz FCL ATPL nebo CPL s teorií ATPL
- platná přístrojová kvalifikace
- ICAO English level 5 a vyšší
- platný Medical Certificate Class 1
- platné Ověření spolehlivosti od ÚCL
- schopnost efektivně komunikovat a mít týmového ducha
- profesionální vystupování s dobrým mluveným projevem
- organizační schopnosti
- časová flexibilita

Minimální požadované letové zkušenosti:
- platná nebo obnovitelná třídní kvalifikace PC-12SET/IR
- 1 000 hodin celkového náletu na letounech
- 500 hodin jako velitel
- 100 hodin jako velitel na PC - 12 za podmínek IFR
- předchozí zkušenosti v korporátní letecké přepravě

- zázemí stabilní a zavedené letecké společnosti
- Báze - Praha
- možnost kariérního růstu
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené

Detaily o pracovním místě:
Firma: OK AVIATION Wings, s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Kapitán Pilatus PC-12NGX
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 48 000 Kč
Nabídka přidána: 12. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Kapitán Pilatus PC-12NGX ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě OK AVIATION Wings, s.r.o. ještě dnes.