Junior Developer

Olomouc

Nabídka:

Požadavky: Pro našeho klienta, společnost zabývající se v oblasti IT poradenství, integrace, technologií a vývoje, hledáme spolehlivého kandidáta na pozici Junior Developer.

Náplň práce

* vývoj zajímavých SW řešení pro významné zákazníky v ČR i v zahraničí

* reporting o aktuálních stavech projektu

* aktivní účast na designu softwarových řešení

* spolupráce na načasování jednotlivých částí projektu

* koordinace částí nebo celých projektů

Požadujeme:

* student nebo absolvent VŠ s IT zaměřením

* znalost programovacích jazyků Java, Python, případně C++

* zkušenosti s vývojem cloudových aplikací výhodou

* zkušenosti s API standardy (WebService, XML, REST, JSON) výhodou

* dobré komunikační dovednosti

* chuť přicházet věcem na kloub

* chuť učit se novým zajímavým věcem

* velmi dobré analytické schopnosti

* zodpovědný a pracovitý přístup k úkolům

* velmi dobrou znalost angličtiny (fluent)

Nabízíme:

* práci na klíčových projektech pro české a zahraniční zákazníky

* práci na moderních cloudových platformách Azure, Amazon Web Services, Kubernetes

* po zapracování možnost pracovních cest do USA (naše pobočku v Chicagu)

* flexibilní pracovní dobu

* příspěvek zaměstnavatele na obědy

* odpovídající finanční ohodnocení

* profesní i mzdový růst

* živou a dynamickou práci s profíky i nováčky

* rozvojové aktivity, školení, pomůžeme vám profesně růst

* 5 týdnů dovolené

* možnost práce na HPP

* v prvních 2 měsících práci 3x v týdnu na centrále v Olomouci (později možný rozšířený home office)

* Místo výkonu práce: Olomouc

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Detaily o pracovním místě:
Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Lokalita: Olomouc
Pracovní pozice: Junior Developer
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Olomouc - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Junior Developer ve městě Olomouc? Pošlete svůj životopis firmě PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. ještě dnes.