IT TECHNIK, TECHNIČKA

Opava, Hradec nad Moravicí
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Podnikové stravování
    - Dovolená navíc
  • Jazyky:
    - Angličtina - Aktivní
  • Nabízená mzda: 35 000 - 55 000 Kč/měsíc

*KO: Květoňová Jana Mgr. tel.: Mob: + 725. Životopis zašlete na e-mail:

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- SŠ/VŠ vzdělání, nebo odpovídající délka praxe v IT
- zkušenost se správou SW/HW
- znalost desktopových operačních systémů Windows 10/11
- zkušenost se správou Active Directory, DHCP výhodou
- znalost OS Windows Server 2016-2019-2022 výhodou
- AJ (mírně pokročilá)
- být týmovým hráčem
- proaktivní přístup, odolnost vůči stresu
- samostatnost a zodpovědnost

Zaměstnanecké výhody:
- Zajímavé mzdové podmínky, +příplatky
- Práci ve stabilní české společnosti v automobilovém průmyslu
- Možnost seberealizace a velký prostor pro uplatnění vlastních nápadů
- Pracovní poměr na dobu neurčitou IHNED po nástupu
- Prostor pro zaškolení
- Závodní stravování
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění
- Příspěvek na stravování
- až + 6 dnů dovolené
- Příspěvek na sport, kulturu, zdraví ve výši až 24 000 ročně - Sodexho Flexipass
- Možnosti dalšího jazykového a odborného vzdělávání
- Vlastní rekreační zařízení
- Příspěvek na dětské rekreace

Co vás čeká
- komunikace s externími dodavateli, objednávky HW
- správa síťové infrastruktury
- údržba PC, notebooků a periferií
- opravy běžných poruch PC, notebooků a periferií
- instalace, údržba a opravy operačního systému a SW na PC a NTB
- instalace a konfigurace periferních zařízení
- vedení dokumentace o PC, noteboocích a periferiích
- každodenní IT podpora uživatelů podle aktuální potřeby
- návrh konfigurace komponent do PC sestav dle požadavků na výkon PC

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: BRANO a.s.
Lokalita: Hradec nad Moravicí
Pracovní pozice: IT TECHNIK, TECHNIČKA
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 55 000 Kč
Nabídka přidána: 28. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    11 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Hradec nad Moravicí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici IT TECHNIK, TECHNIČKA ve městě Hradec nad Moravicí? Pošlete svůj životopis firmě BRANO a.s. ještě dnes.