IT analytik / Projektový manažer

České Budějovice

Hledáme nadšence do moderních technologií, který bude spolupracovat s ostatními členy týmu a posouvat projekty dál.

Pracovní náplň:

  • IT analýza požadavků zákazníků, úzká spolupráce s programátory při tvorbě zadání pro implementaci
  • Tvorba projektové dokumentace a uživatelská podpora zákazníků
  • Projektové vedení a komunikace se zákazníkem v průběhu projektu
  • Konzultační podpora obchodního týmu při získávání nových zakázek
  • Utváření produktové strategie s cílem vylepšení vlastních produktů společnosti

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání – preferujeme zaměření na IT
  • Dobré předpoklady pro tvorbu analytické a projektové dokumentace
  • Znalosti z oblasti IT – zkušenosti s analýzou a projektovým vedením min. 3 roky
  • Komunikační schopnosti a dobré vystupování
  • Časová flexibilita, odpovědnost za svěřené projekty
  • Schopnost týmové i samostatné práce
  • Řidičský průkaz B, aktivní řidič
  • Ochota občas cestovat k zákazníkovi

Oceníme znalosti:

  • Zkušenosti s integrací informačních systémů ve výrobě
  • Integraci podnikových systémů ve výrobě
  • Řízení projektů a vedení projektové dokumentace (metodika Prince2 nebo TOGAF výhodou)
  • Péče o zákazníky – komunikace a řešení požadavků, školení uživatelů podnikových systémů
  • Angličtina na komunikativní úrovni

Co můžeme nabídnout?

  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic
  • Atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP, na dobu neurčitou
  • Zaškolení, možnost profesního růstu
  • Systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů
  • Práci s využitím moderních technologií

  • Motivující systém odměňování (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů)
  • Výše mzdy podle praxe, od zkušební lhůty až k individuální výši podle výkonnosti po zapracování a včetně odměn nebo zvláštních prémií

Nástup je možný ihned.

web https://www.datapartner.cz/

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Jazykové kurzy

Detaily o pracovním místě:
Firma: dataPartner s.r.o.
Lokalita: České Budějovice
Pracovní pozice: IT analytik / Projektový manažer
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35000-50000 Kč
Nabídka přidána: 14. 2. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
České Budějovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici IT analytik / Projektový manažer ve městě České Budějovice? Pošlete svůj životopis firmě dataPartner s.r.o. ještě dnes.