IT administrator

Praha

Chcete s námi tančit v kuchyni a razit heslo, že úsměv je zadarmo? Připojte se k nám! Cílem společnosti Potten & Pannen je zasvětit širokou veřejnost do světa kulinářského umění a přinést špičkovou kvalitu do každé kuchyně. Potten & Pannen – Staněk Group je od roku 1992 lídrem trhu s prémiovými kuchyňskými a domácími potřebami renomovaných světových značek, jako je např. Zwilling, Emile Henry, KitchenAid, Mauviel, Rosenthal či Villeroy & Boch, ale také například se značkou výběrových čajů Kusmi

Co bude Vaším úkolem?

  • Zodpovědnost za správu IT systémů naší společnosti Microsoft Dynamics 365 – Business Central, CRM – Microsoft PowerApps,
  • Kontinuální rozvoj a digitalizace interních procesů
  • Správa SW z pozice administrátora a řízení vztahu s dodavateli
  • Řízení vztahů s dodavateli systémů, prioritizace požadavků na vývoj, správa budgetu na správu a rozvoj IT
  • Správa uživatelských oprávnění, SW dokumentace, licencí, integračních dokumentů
  • Plánování pravidelné údržby a aktualizace
  • Úzce spolupracovat s interními uživateli systémů, podpora a poradenství

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenosti se systémem Microsoft Dynamics 365
  • Proaktivní přístup, chuť se dále vzdělávat
  • Osobní odpovědnost, schopnost dotáhnout věci do konce
  • Komunikační dovednosti, týmovou spolupráci
  • Schopnost učit se nové věci
  • Komunikativní znalost AJ

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete nám ukázat, že jste to právě Vy, koho hledáme, neváhejte nám zaslat svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn profil. Těšíme se na Vás!

Jaké jsou benefity?

Co nabízíme?

  • Zajímavou a pestrou práci v přátelském kolektivu ve společnosti pohybující se již 30 let v oblasti prémiových produktů
  • Motivační bonusy (kvartální) - 4x ročně si nastavíme cíle za které dostanete odměnu nad rámec Vaší mzdy
  • Budget na profesionální a osobní rozvoj
  • HPP (možnost také spolupracovat na IČO – zvládneme se přizpůsobit dle Vašich preferencí)
  • Možnost občasného home office
  • Nástup možný ihned
  • Kanceláře v obchodní zóně v Čestlicích u Prahy (výborně dostupné nejen z Prahy, ale i z okolí) s bezproblémovým parkingem

Hledáme

  • Česky - plynule
  • Anglicky - domluvit se
  • Úroveň: Medior

Detaily o pracovním místě:
Firma: Potten & Pannen - Staněk group, a.s.
Lokalita: Praha
Odvětví práce: IT
Pracovní pozice: IT administrator
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda:
Nabídka přidána: 4. 5. 2022
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici IT administrator ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Potten & Pannen - Staněk group, a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - IT