INŽENÝR SPECIALIZUJÍCÍ SE NA PROCESY (38-55.000 KČ)

Vysočina

Hledáme vášnivého a zkušeného procesního inženýra, který se specializuje na strojírenský průmysl a ovládá anglický jazyk na komunikativní úrovni. Pokud máte silné analytické a organizační dovednosti a chcete se podílet na inovativních projektech v dynamickém prostředí, pak jste tím pravým kandidátem.

Zašlete CV a získejte skvělé místo: INŽENÝR SPECIALIZUJÍCÍ SE NA PROCESY (38-55.000 KČ)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Navrhování, implementace a optimalizace výrobních procesů
  • Spolupráce s týmy inženýrů a dalšími odděleními k dosažení efektivních a kvalitních výsledků.
  • Monitorování a zlepšování procesů s cílem maximalizovat výkon a snížit náklady.
  • Komunikace s mezinárodními partnery a vedením projektů v anglickém jazyce.

CO POŽADUJEME?

  • Vzdělání v oboru strojírenství, procesního inženýrství nebo příbuzného oboru.
  • Zkušenosti v oblasti procesního inženýrství ve výrobním společnosti
  • Znalost anglického jazyka (psaní, mluvení, čtení)
  • Schopnost pracovat pod tlakem a efektivně řešit problémy
  • Znalost aktuálních trendů a technologií
  • Znalost Lean metod, FMEA, Flowchart apod.

CO NABÍZÍME?

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doma
  • Možnost občasného homeofficu
  • Mobilní telefon a notebook
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Závodní stravování
  • Moderní prostory
  • Přátelské prostředí
  • Nástup možný ihned
  • Lokalitu: okres Žďár nad Sázavou

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Lokalita: Vysočina
Odvětví práce: Strojírenství/Automotive
Pracovní pozice: INŽENÝR SPECIALIZUJÍCÍ SE NA PROCESY (38-55.000 KČ)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 38 000 Kč - 55 000 Kč
Nabídka přidána: 28. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Vysočina - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici INŽENÝR SPECIALIZUJÍCÍ SE NA PROCESY (38-55.000 KČ) ve městě Vysočina? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Vysočina - Strojírenství/Automotive