Inženýr kvality s AJ

Ústí nad Labem

Požadavky: PŘIDEJTE SE K NÁM - HLEDÁME INŽENÝRA KVALITY!

Máte vášeň pro kvalitu a chcete se podílet na inovacích v automobilovém průmyslu? Připojte se k našemu týmu a buďte součástí naší úspěšné cesty!

Náplň práce:

Plánování kvality v rámci vývoje produktu a procesu při zavádění nových projektů.

Definice požadavků na výrobek s ohledem na zajištění kvality v sériové výrobě.

Řešení reklamací a návrhy nápravných opatření.

Komunikace s ostatními odděleními pro zlepšení výrobního procesu.

Provedení certifikačních, zákaznických a interních auditů.

Rozvoj týmu a aktivní podpora ve výrobě.

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru.

Min. 2 roky praxe na oddělení kvality v automobilovém průmyslu.

Zkušenosti s nástroji kvality: 8D reporty, FMEA, PPAP, SPC, APQP.

Znalost požadavků IATF16949, VDA.

Aktivní znalost anglického jazyka.

Týmovost a samostatnost.

Zajímá vás více informací? Navštivte naši kariérní stránku nebo nás kontaktujte přímo zde!

#InženýrKvality #AutomobilovýPrůmysl #KariérníPříležitost #HledámeTalent #PráceVAutomotive

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Ústí nad Labem
Pracovní pozice: Inženýr kvality s AJ
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 65 000 Kč - 75 000 Kč
Nabídka přidána: 16. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Ústí nad Labem - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Inženýr kvality s AJ ve městě Ústí nad Labem? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.