HOUSEKEEPING SUPERVISOR/KA - 20.000 Kč odměna

Jablonec nad Nisou

Pro našeho významného klienta, zaběhlou a rozsáhlou síť hotelů po celé České republice, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Housekeeping supervisor/ka, nyní do hotelu v Harrachově.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za čistotu pokojů, jejich včasné úklidy a také za čistotu společných/veřejných prostorů
  • Provádění úklidu pokojů dle stanovených standardů
  • Kontrola kvality odvedené práce pokojských
  • Přidělování čistících prostředků a zodpovídání za jejich evidenci

Požadujeme:

  • Zejména pozitivního člověka, který se bude chtít neustále učit a zdokonalovat, aby s přehledem zvládal výše uvedené činnosti
  • Praxi na pozici pokojské
  • Velkou výhodou je zkušenost z vedoucí pozice (Housekeeping supervisor/ka)
  • Výhodou je schopnost domluvit se ukrajinsky

Nabízíme:

  • Balíček benefitů po zkušební době (pobyty na všech hotelech pouze za 270 Kč/os./noc, cafeteria systém, skipasy na přilehlé sjezdovky zdarma, věrnostní odměny, příspěvek na penzijní připojištění atd.)
  • Stravování na hotelu zdarma (snídaně, obědy, večeře)
  • Možnost ušetřit za nájem a ubytovat se u nás pouze za 1.300 - 1.500 Kč měsíčně dle typu ubytování
  • Fitness centrum přímo v hotelu
  • Firemní večírky, sportovní teambuildingy, grilovačky
  • Mzdové ohodnocení dle praxe a dovedností - upřesníte si na případném pohovoru
  • Lokalita výkonu práce: Harrachov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Benefity

  • Příspěvek na dovolenou
  • Stravenky
  • Příspěvek na ubytování
  • Rekreace ve firemním zařízení
  • Příspěvek na volný čas

Detaily o pracovním místě:
Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Lokalita: Jablonec nad Nisou
Pracovní pozice: HOUSEKEEPING SUPERVISOR/KA - 20.000 Kč odměna
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27000-35000 Kč
Nabídka přidána: 15. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    22 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Jablonec nad Nisou - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici HOUSEKEEPING SUPERVISOR/KA - 20.000 Kč odměna ve městě Jablonec nad Nisou? Pošlete svůj životopis firmě PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. ještě dnes.