Hlavní kuchař - kuchařka

Trutnov
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Jiné výhody (teambuildingy a společné akce, Pluxee Flexipass karta, slevy na Outdoor vybavení)
  • Nabízená mzda: 42 000 - 50 000 Kč/měsíc

Baví tě vaření, ale chceš mít jistoty, které v restauraci nenajdeš? Chceš vytvářet prémiový produkt, mít volné víkendy, jednosměnnou (ranní) pracovní dobu a kolem sebe prima partu, pro kterou je důležitá pohoda?
Do malé české firmy v Trutnově, která je na trhu už 13 let, hledáme hlavního kuchaře, co se nebojí velkoobjemového vaření a bude s námi s pomocí originálních technologií připravovat jídla pro sportovce, milovníky přírody, anebo profesionály z IZS či AČR.
Naším hlavním produktem jsou kompletní hotová jídla vařená tradičními postupy, bez jakékoli chemie a s trvanlivostí až 15 let! Chuť je u nás jednoznačně na prvním místě, tudíž potřebujeme člověka s opravdu náročným jazýčkem. Hotovému jídlu dáváme takto velkou trvanlivost díky dvěma moderním technologiím, vakuovému sušení a sterilaci. Momentálně navíc dokončujeme zcela nový výrobní objekt s profesionální kuchyní vybavenou tím nejlepším, co se dnes v segmentu dá nalézt.
Takže pokud chceš být jedním z hlavních tvůrců skvělého produktu se stabilně rostoucí klientelou a pracovat v novém moderním a současně velmi přátelském prostředí, dej nám určitě vědět.
Pracovní náplň:
* Řízení a zodpovědnost za celý proces přípravy pokrmů
* Plánování vaření
* Objednávání surovin
* Vaření ve velkém objemu
* Činnosti odpovídající pozici hlavního kuchaře
* Vedení ostatních kuchařů a pomocného personálu v kuchyni
* Občasná práce s těžšími břemeny (fyzická zdatnost podmínkou)
* Zlepšování výrobních procesů a receptur
Požadujeme:
* Samostatnost a zodpovědnost na velmi vysoké úrovni
* Chuť vařit a učit se novým věcem
* Čistota, pečlivost, pracovitost, důslednost
* Pozitivní přístup a smysl pro týmovou práci
* Praxe na obdobné pozici výhodou, ale upřímná chuť a zápal je důležitější
* Aktivní řešení problémů
Nabízíme:
* Přátelské prostředí malé, ale dynamické firmy
* Jednosměnný provoz - ranní
* Volné víkendy a svátky
* Práce s unikátními technologiemi v přípravě i uchování potravin
* Odpovídající platové podmínky vč. bonusů (Pluxee Flexipass karta, slevy na Outdoor vybavení, slevy na firemní výrobky atd.)
* Práce v Trutnově
* Velký důraz na skvělou firemní kulturu (individuální přístup, teambuildingy a společné akce, celoroční interní soutěže atd.)
Pokud tě nabídka zaujala, neváhej a pošli svůj životopis a motivační dopis
Tel. kontakt: 7:00 - 14:00 hod.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Adventure Menu s.r.o.
Lokalita: Trutnov
Pracovní pozice: Hlavní kuchař - kuchařka
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 42 000 Kč - 50 000 Kč
Nabídka přidána: 18. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    30 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Trutnov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Hlavní kuchař - kuchařka ve městě Trutnov? Pošlete svůj životopis firmě Adventure Menu s.r.o. ještě dnes.