FYZIOTERAPEUT – VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (30-40.000 Kč dle výkonů)

Zlínský kraj

Jste absolventy oboru Fyzioterapie a hledáte zajímavou pracovní příležitost? Nebo patříte již přímo ke zkušenějším fyzioterapeutům? Chcete se stát součástí týmu odborníků, kteří jsou pro svou práci nadšení? Výborně :)

Moderní soukromá společnost poskytující kvalitní péči v oblasti rehabilitace hledá do svých řad právě vás! Zaměstnání je možné na HPP či zkrácený úvazek - vše je na domluvě.

FYZIOTERAPEUT – VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (mzda dohodou)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Poskytování péče klientům - dle Vašeho zaměření
  • Provádění vyšetření a následné naplánování průběhu terapie
  • Poradenství pacientům v průběhu terapie
  • Práce v moderním prostředí společnosti

CO POŽADUJEME?

  • VŠ vzdělání v oboru Fyzioterapie (možný i zkrácený úvazek pro studenty tohoto oboru)
  • ideálně Registrace u Ministerstva zdravotnictví - odbornost 902
  • Znalost Vojtovy/Kabatovy metody a dalších VÝHODOU
  • Vstřícný a aktivní přístup k práci

CO NABÍZÍME?

  • Moderní prostředí soukromé kliniky s dobrým jménem
  • Mzdové ohodnocení závislé na Vaší práci (mzda závislá na počtu pacientů, aplikovaných metodách atd.)
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost práce na plný i částečný úvazek, možnost přesčasů
  • 13. plat
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na dopravu
  • Slevy pro zaměstnance na poskytované služby
  • Hledáme fyzioterapeuty do těchto regionů: Olomoucký kraj, Zlínský kraj

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Lokalita: Zlínský kraj
Odvětví práce: Farmacie/Zdravotnictví
Pracovní pozice: FYZIOTERAPEUT – VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (30-40.000 Kč dle výkonů)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč - 40 000 Kč
Nabídka přidána: 12. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Zlínský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici FYZIOTERAPEUT – VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY (30-40.000 Kč dle výkonů) ve městě Zlínský kraj? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Zlínský kraj - Farmacie/Zdravotnictví