Fullstack Developer | Bratislava | TPP/IČO

Bratislava - 1 den onsite

Sme spoločnosť, ktorá pomáha vývojárom mobilných hier maximalizovať výnosnosť ich hier v každej fáze životného cyklu ich hry. Či už ide o analýzy, monetizáciu, UA, LiveOps alebo všetky z nich dohromady, máme nástroje a odborné znalosti na to, aby sme vám z hry, na ktorej pracujeme, poskytli maximálne výnosy. S portfóliom hier, ktoré spravuje, váš kód priamo ovplyvní milióny používateľov a môže mať obrovský vplyv na príjmy spoločnosti.

KDE A NA ČOM BUDETE PRACOVAŤ:

  • Do nášho R&D tímu hľadáme namakaného back-end vývojára. Vytvárame nástroje pre vývojárov hier a dátových vedcov na platforme Google Cloud Platform.

Tvoja náplň práce:

  • Navrhovanie a vývoj nových funkcií v našom systéme spracovania údajov
  • Úzka spolupráca v tíme senior a mid level špecialistami
  • Zlepšenie nášho riešenia z technického hľadiska, vrátane nášho CI/CD pipelinu
  • Neusále zlepšovanie nášho vývojového procesu
  • Usmerňovanie juniornejších kolegov a kontrola kódu

Budeš používať:

  • Typescript, MongoDB, NestJS, Docker
  • Google Cloud Platform; používame ho vo veľkej miere na všetko od spracovania údajov až po ukladanie Docker obrázkov
  • pracujeme agilne, veríme, že ti to vyhovuje!
  • robíme automatizovaný testing, ktorého budeš súčasťou

POŽIADAVKY:

  • Solídna skúsenosť s Backend/Full-Stack vývojom
  • Dobrá znalosť a rozhľad v IT systémoch
  • Skúsenosť s Google Cloud Platformou je veľká výhoda
  • Pochopenie modernej cloudovej architektúry
  • Pokročilá úroveň AJ - aspoň B2

Jaké jsou benefity?

  • Fitko aj so sprchami
  • Stolný tenis aj stolný futbal
  • Miestnosť na bicykle
  • Obrovská terasa v novom centre Bratislavy
  • Flexibilná práca a možnosť pracovať z domu

Hledáme

  • Česky - domluvit se
  • Anglicky - domluvit se
  • Úroveň: Senior
  • Praxe: 4 roky

Detaily o pracovním místě:
Firma: Integra EMEA
Lokalita:
Odvětví práce: IT
Pracovní pozice: Fullstack Developer | Bratislava | TPP/IČO
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 70 000 - 88 000 Kč / měsíc
Nabídka přidána: 13. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů