Expeditor - logistika ve výrobním závodě

Planá nad Lužnicí

Máte rádi auta a kvalitu v jednom? Pojďte se s námi podílet na jejich výrobě! V roce 2018 jsme začali s výrobou interiérových komponentů do automobilů i v Plané nad Lužnicí. V našem závodě vyrábíme dveřní panely, přístrojové panely a palubní schránky u spolujezdce.

Do našeho týmu Logistiky hledáme kolegu se zkušenostmi s Expedicemi, komunikací se zákazníkem a znalostí angličtiny.

Náplň práce:

  • Každodenní komunikace se zákazníkem
  • Zajištění včasného dodání materiálu
  • Předání instrukcí o expedici do skladu
  • Spolupráce s plánovačem výroby
  • Udržování aktuální odvolávek v systému QAD
  • Kontrola dílů ve zpoždění a komunikace se zákazníkem o termínu dodání
  • Udržování zákaznických portálů – odvolávky, dodací listy, reklamace, náhradní díly apod.
  • Předávat potřebná data pro aktuální reportingy pro danou pozici
  • Plnění ukazatelů kvality, reportování informací o expedici
  • Zajistit potřebná data pro fakturaci
  • Plnění požadavků zákazníka i firemních směrnic
  • Plnění dalších úkolů nadřízeného

Požadavky:

  • Zkušenost na obdobné pozici, automotive výhodou
  • Aktivní znalost AJ, znalost NJ výhodou
  • Orientace na požadavky zákazníka
  • Efektivní organizace práce
  • Analytické schopnosti – aktivní práce v Excelu a MS Office
  • Flexibilita
  • Proaktivita

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené na zregenerování, odpočinek a samozřejmě pro volný čas s rodinou a přáteli
  • dotované závodní stravování – tříchodové menu 21,- Kč
  • motivační bonus za dobu trvání pracovního poměru: 1.000 Kč měsíčně při trvání pracovního poměru nad 12 měsíců, 1.500 Kč měsíčně při trvání pracovního poměru nad 24 měsíců
  • příspěvek na volnočasové aktivity 700 Kč měsíčně
  • příspěvek 500 Kč měsíčně na penzijní pojištění po půl roce u nás
  • doporučení kandidátů se vyplácí – dáme Vám odměnu až 20.000 Kč
  • dáme Vám možnost kariérně růst na všech úrovních
  • potěšíme Vás příjemným zázemím, prací v nově postavené výrobní hale a na nových strojích

Místo výkonu práce: Planá nad Lužnicí

Pružná pracovní doba.

Yanfeng je přední světový dodavatel pro automobilový průmysl se zaměřením na interiér, exteriér, sedadla, elektroniku a aktivně zkoumá nové možnosti podnikání. Yanfeng má více než 240 poboček a přibližně 67 000 zaměstnanců po celém světě. Technický tým 4 200 odborníků je v deseti výzkumných a vývojových centrech a dalších regionálních kancelářích s kompletními schopnostmi včetně inženýrského a softwarového vývoje, stylingu a ověřování testů. Yanfeng je předním leadrem ve výzkumu a vývoji chytrých interiérů.

Požadované jazyky

  • Angličtina
    (aktivní)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o.
Lokalita: Planá nad Lužnicí
Pracovní pozice: Expeditor - logistika ve výrobním závodě
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 27. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    24 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Planá nad Lužnicí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Expeditor - logistika ve výrobním závodě ve městě Planá nad Lužnicí? Pošlete svůj životopis firmě Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o. ještě dnes.