Elektrotechnik

Ústecký, Krupka

POPIS POZICE:

  • Budete analyzovat a řešit problémy našich výrobků, provádět opravy a testovat jejich funkčnost.
  • Vašimi nástroji budou pájka pro THT součástky a mikroskop pro SMT součástky, ale také osciloskop pro testování.
  • Budete číst a interpretovat technické výkresy.
  • Využijete své dovednosti v práci s aplikacemi na PC, včetně Vice Cad.
  • Můžete se zapojit do tréninku IPC-A-610.

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Máte alespoň středoškolské vzdělání v oblasti elektrotechniky, přičemž pokud jste se specializovali na informační a komunikační techniku, jste pro nás tím pravým kandidátem.
  • Máte bohaté zkušenosti v elektrotechnickém odvětví a jste ochotni sdílet své znalosti.
  • Rozumíte elektronickým součástkám, deskám plošných spojů a elektronickým zařízením a jste schopni provádět jejich opravy s precizností a péčí.
  • Dokážete analyzovat problémy a poruchy na výrobcích a provádět opravy a testování funkčnosti produktů.
  • Umíte pracovat s pájkou jak na THT součástkách, tak i pod mikroskopem s SMT součástkami.
  • Máte zkušenost s testováním komponent, včetně práce s osciloskopem.
  • Zvládáte číst a interpretovat technické výkresy.
  • Máte základní znalost práce s aplikacemi na PC, včetně programu Vice Cad.
  • Znalost IPC-A-610 je vítaným bonusem.
  • Orientujete se v interních systémech TNT klient a pracujete s Outlookem.

NABÍZÍME:
  • Možnost si vzít dovolenou navíc.
  • Finanční bonusy a prémie jako odměnu za vaši precizní práci.
  • Moderní pracovní vybavení, včetně mobilního telefonu a notebooku.
  • Podporu kariérního růstu a možnost účasti na firemních akcích.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Přístup k vzdělávacím kurzům pro neustálé zdokonalení.

    1. měsíční plat jako odměnu za vaši oddanost.
  • Kafetéria system.
  • Příspěvek na stravování, abyste měli dostatek energie pro řešení elektrotechnických výzev.

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Krupka
Odvětví práce: Elektro a automatizace
Pracovní pozice: Elektrotechnik
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 16. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Krupka - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Elektrotechnik ve městě Krupka? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Krupka - Elektro a automatizace