ELEKTROTECHNIK HI-TECH ZKUŠEBNÍCH STROJŮ

Praha

A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) je technologicky vyspělá, středně velká (cca 110 pracovníků), česká firma působící od roku 1992 v oboru průmyslové kvality – zejména NDT (nedestruktivního testování) a dalších takzvaných "speciálních" procesů. ATG s hlavním sídlem v Praze má partnerství se společnostmi nacházejí v řadě ekonomicky významných oblastí a své produkty dodává do ČR i zahraničí - do zemí Evropské Unie, Blízkého Východu, Asie.

Mezi hlavní produkty společnosti ATG patří zakázková výroba zkušebních zařízení a komplexních systémů pro letecký, automobilový, energetický a dopravní průmysl. Dále poskytujeme kompletní služby z oblasti defektoskopie a to až nejvyšší úroveň (level 3), včetně školení odborného personálu a průmyslových inspekcí.

Díky komplexnosti portfolia nabízí společnost ATG svým zákazníkům kompletní řešení v daném oboru a řadí se tak mezi mezinárodně uznávané společnosti.

Více informací o společnosti naleznete na www.atg.cz a https://www.youtube.com/@atg-advancedtechnologygrou5293/videos

Naše společnost A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) hledá do svého týmu ELETROTECHNIKA pro montáž a oživení námi vyráběných zkušebních strojů, ideálně který se nebojí vedení menšího týmu elektromechaniků.

CO VÁS ČEKÁ

► Elektro montáž silno a slaboproudé výstroje námi vyráběných zkušebních strojů a výrobků (systémy do1000V)

► Oživování strojů

► Možné služební cesty na instalace zařízení ČR a v zahraničí - dle dohody

► Případně po zapracování navíc

      - Organizace práce elektro dílny a vedení menšího počtu kolegů (cca1-3 elektro mechanici)

      - Vedení menšího elektro skladu

      - Koordinace práce s dílenským mistrem

      - Zodpovědnost za dodržování výrobní dokumentace a vyplňování předepsaných dokumentů

      - Zodpovědnost za efektivitu výroby a vedení statistik o výrobním procesu

      - Zodpovědnost za dodržování BOZP v elektro dílně a za kvalifikaci dílenského personálu

PŘEDPOKLADY PRO DANOU PRÁCI

► Min. střední vzdělání elektrotechnického zaměření

► Orientace ve výkresové dokumentaci a schématech

► Platné oprávnění dle vyhl. 50/1878 nebo NV 194/2022 (nebo již neplatné, ale praxe v oboru min. 5 let)

► Přehled v oblasti silno a slaboproudé technologie

► Samostatnost

► Schopnost umět dobře komunikovat a řídit lidi výhodou - pro možnost vedení elektrodílny

► Zkušenosti s řídicími systémy PLC Siemens výhodou

► Zájem se v této oblasti dál rozvíjet

► Znalost angličtiny výhodou

CO NABÍZÍME:

► Zaměstnání u stabilní české společnosti s perspektivním portfoliem

► Práce na plný úvazek formou HPP, případně IČO

► Spolupráce na zakázkách pro světově uznávané společnosti (Fagor, Korean Airlines, GE Aviation, BMW, PRATT&WHITNEY,...)

► Jednosměnný provoz

► Proplácení přesčasů/vybrání náhradního volna v rámci kalendářního roku

► Mzda odpovídající zkušenostem a schopnostem

► 5 týdnů dovolené

► Příspěvek na důchodové spoření

► Jazykové kurzy angličtiny (plně hrazené, v rámci pracovní doby) a odborná školení dle potřeb

► Pomoc zajistit ubytování pro mimopražské

► Přátelské a férové prostředí středně veliké firmy

► Profesní rozvoj, atraktivní a pestrá práce

► Možnosti služebních cest na instalace zařízení v zahraničí

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Činnosti dle nařízení vlády 194/2022 Sb. - elektrotechnik dle §6 (dříve vyhláška 50/1978 Sb.)

Benefity

  • Dovolená navíc
  • V zahraničí - Služební cesty (krátkodobé)
  • Pružná pracovní doba
  • Vlastní organizace práce
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Detaily o pracovním místě:
Firma: A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.)
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: ELEKTROTECHNIK HI-TECH ZKUŠEBNÍCH STROJŮ
Směnnost práce Plný úvazek, Zkrácený úvazek,
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 21. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ELEKTROTECHNIK HI-TECH ZKUŠEBNÍCH STROJŮ ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) ještě dnes.