Elektromechanik (mzda 200 - 250 Kč/hod.)

Plzeň

  • Zajímá Tě elektrotechnika?
  • Vyznáš se v technické dokumentaci?
  • Nevzdáš se, dokud se Ti nepodaří určit závadu a zařízení opravit?

V naší dílně nebudeš mít o práci nouzi. Vždy máme stroje, které čekají nejen na záruční či pozáruční servis, ale také na diagnostiku závad. Vzhledem k tomu, že opravujeme nové i straší stroje, uplatníš svoji kreativitu a schopnost poradit si i v zapeklité situaci.

  • Uvítáme vzdělání nebo praxi v oboru elektro.
  • Nutná znalost čtení technické dokumentace.
  • Možnost odborného vzdělávání bude plusem pro Tebe i pro nás.
  • Smysl pro detail, pečlivost a efektivní řešení problémů.

Náplň práce:

  • servis o opravy specializované stavební mechanizace
  • diagnostika a opravy elektronických závad
  • záruční a pozáruční opravy strojů

Co očekáváme?

  • vzdělání nebo praxi v oboru elektro
  • znalost čtení technické dokumentace
  • zkušenosti s opravami motorových i elektrických strojů
  • samostatný a aktivní přístup k práci
  • ochotu učit se novým věcem
  • ŘP skupiny B

Co nabízíme my?

  • mzda 200 - 250 Kč / hod. dle zapracování
  • práci na HPP
  • zázemí silné a stabilní společnosti v dostupné průmyslové zóně v Plzni na Borských polích
  • pevnou pracovní dobru Po - Pá 7.00 - 15.30
  • příspěvek na stravování
  • možnost odborného vzdělávání
  • zajímavou a rozmanitou práci
  • termín nástupu dohodou

Zaujali jsme Tě? Chceš se na něco zeptat? Ozvi se nám, všechny dotazy rádi zodpovíme.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Stravenkový paušál

Detaily o pracovním místě:
Firma: REDIMAX spol. s r.o.
Lokalita: Plzeň
Pracovní pozice: Elektromechanik (mzda 200 - 250 Kč/hod.)
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 20. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Elektromechanik (mzda 200 - 250 Kč/hod.) ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě REDIMAX spol. s r.o. ještě dnes.