ELEKTROINŽENÝR PRO NOVÉ VÝZVY!

Zlínský kraj

Máte za sebou vysokoškolské elektro vzdělání a jste připraveni na novou kariérní výzvu? Anglický jazyk pro vás není překážkou, ale spíše nástrojem pro mezinárodní úspěch? Pokud ano, rádi bychom vás pozvali k nám do týmu!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Vyhodnocení výrobků. Budete hrát klíčovou roli při posuzování kvality našich výrobků a hledání způsobů, jak je vylepšit.
  • Tvorba technické dokumentace. Vaše dovednosti budou klíčové pro správné zdokumentování našich produktů.
  • Účast na jednáních kvůli výrobkům. Budete mít možnost sdílet své nápady a dovednosti na mezinárodní úrovni.
  • Spolupráce na vývoji. Budete součástí týmu, který se podílí na inovativním vývoji nových projektů.

CO POŽADUJEME?

  • VŠ elektro
  • Znalost analogové techniky
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

CO NABÍZÍME?

  • Práce na nových projektech. Máte příležitost se zapojit do inovativních projektů a podílet se na jejich úspěšném dokončení.
  • Příspěvek na bydlení a přestěhování. Snažíme se vám ulehčit život a usnadnit přechod k nám.
  • Příspěvek na dopravu. Vaše cesta do práce bude pohodlnější.
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny navíc. Máte více času na odpočinek a načerpání energie.
  • Příspěvek na penzijko. Myslíme na vaši budoucnost.
  • Vzdělávací kurzy. Máte možnost stále se zdokonalovat a růst.
  • Pro šikovné kariérní růst. U nás máte příležitost postupovat a rozvíjet svou kariéru.
  • Lokalita: Rožnov

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Lokalita: Zlínský kraj
Odvětví práce: Elektrotechnika a energetika
Pracovní pozice: ELEKTROINŽENÝR PRO NOVÉ VÝZVY!
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 16. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Zlínský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ELEKTROINŽENÝR PRO NOVÉ VÝZVY! ve městě Zlínský kraj? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Zlínský kraj - Elektrotechnika a energetika