Elektrikář s náborovým příspěvkem 40.000,- Kč

Děčín, Chřibská
  • Směnnost: Dvousměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Podnikové stravování (Příspěvek na stravné)
    - Dovolená navíc
    - Zvláštní prémie (Roční odměny)
    - Jiné výhody (viz poznámka )
  • Nabízená mzda: 35 000 - 42 000 Kč/měsíc

Místo výkonu práce: CHŘIBSKÁ, Dolní Chřibská č.p. 170, 407 44

Náplň práce:
• Provádění instalací, oprav a údržby dle pokynů nadřízeného veškerých elektrozařízení firmy.
• Vypracovává požadavky na náhradní díly.
• Spolupracuje při evidenci spotřeby el. energie.
• Účastní se pravidelných odborných školení.
• Spolupracuje při revizích měřících a technických zařízení.
• Obsluhuje přidělené zařízení v souladu s technologickým postupem.
• Kontroluje řádný chod přiděleného měřícího a technického zařízení.

Požadujeme:
• Odbornou způsobilost dle Zákona 250/2021 Sb, Zákon o bezpečnosti práce v souvislosti s provozem vyhrazených technických zařízení a o změně souvisejících zákonů, § 19 odst. 2) osoba znalá pro samostatnou činnost.
• Zodpovědnost, pracovitost a spolehlivost.
• Manuální zručnost a pozitivní přístup k zadaným úkolům.
• Týmovou spolupráci a zájem učit se novým věcem.
• Praxe na pozici elektrikář výhodou, jinak vše zaučíme.
• ŘP B a VZV výhodou.
• Znalost AJ výhodou.

Nabízíme:
• Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti.
• Pracovní poměr nejprve na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
• Velmi dobré pracovní prostředí a podmínky.

Nástup možný po absolvování vstupní lékařské prohlídky.

Výhody:
• Příspěvek na stravné
• Roční odměny
• 25 dní dovolené
• FlexiPass s příspěvkem na relaxační a volnočasové aktivity
• Po roce zaměstnání 4 dny sick days
• Po roce zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění

Kontaktní osoba: Ing. Lenka Bartošová, první kontakt e-mailem na: , případně tel.: (7:00 - 15:00). NUTNÉ ZAMĚSTNAVATELI ZASLAT NEBO DOLOŽIT ŽIVOTOPIS.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: AMANN s.r.o.
Lokalita: Chřibská
Pracovní pozice: Elektrikář s náborovým příspěvkem 40.000,- Kč
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 42 000 Kč
Nabídka přidána: 17. 12. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Chřibská - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Elektrikář s náborovým příspěvkem 40.000,- Kč ve městě Chřibská? Pošlete svůj životopis firmě AMANN s.r.o. ještě dnes.