Elektrikář / Elektrikářka

Příchovice

Naše firma byla založena již v roce 2003, máme tak za sebou dlouhá léta zkušeností. Provádíme elektroinstalační práce v rodinných domech, bytech, kancelářích, menších provozovnách a skladových objektech po celých západních Čechách. Disponujeme všemi potřebnými zkouškami a certifikáty, které nám ukládá zákon. Naší prioritou je řešit požadavky našich zákazníků rychle a efektivně, tak aby mohli využívat elektřinu v domácnosti i v zaměstnání jak potřebují.

Co bude Vaším úkolem:

  • Různorodá elektrikářská práce, která Vám bude přidělena buď samostatně nebo v kolektivu.
  • Většinově jde o bytové instalace, elektroinstalační práce na fotovoltaických elektrárnách na RD a elektroinstalaci pro průmyslové společnosti.

Co od Vás očekáváme:

  • Mít přehled v elektro materiálech
  • Umět číst v projektové dokumentaci
  • Praxi v oboru
  • Flexibilitu v myšlení a ochotu učit se novým věcem

Co Vám můžeme nabídnout:

  • stabilní různorodou práci na HPP
  • možnost profesního růstu
  • školení v oboru
  • zaučení v oboru FVE
  • práci v zaběhlém kolektivu
  • zázemí stabilní firmy

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Požadované jazyky

  • Čeština
    (aktivní)

Benefity

  • Bonusy a prémie - Náborový příspěvek ve výši 50.000,-
  • Vzdělávací kurzy a školení

Detaily o pracovním místě:
Firma: Havlíček-Elektro s.r.o.
Lokalita: Příchovice
Pracovní pozice: Elektrikář / Elektrikářka
Směnnost práce Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40000-43800 Kč
Nabídka přidána: 7. 10. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Příchovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Elektrikář / Elektrikářka ve městě Příchovice? Pošlete svůj životopis firmě Havlíček-Elektro s.r.o. ještě dnes.