ELEKTRIKÁŘ (40 - 48 000 Kč) + PRÉMIE

Zlínský kraj

Vlastníte vyhlášku 50 Sb, alespoň 5? Máte již zkušenosti s diagnostikou, elektro opravami a údržbou? Neděsí Vás pracovat v 3 směnném provozu? Pak hledáme právě VÁS! Zašlete nám svůj Životopis!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Provádět pravidelnou údržbu a řešit akutní poruchy strojů a zařízení.
  • Diagnostikovat závady a navrhovat efektivní opravné postupy.
  • Sledovat a předcházet budoucím poruchám.
  • Spolupracovat s ostatními odděleními při řešení problémů v údržbě.
  • Práce s el. schématy
  • Zapojení se do skvělého týmu, všichni si tu pomáháme :)

CO POŽADUJEME?

  • SŠ/SOU elektro
  • Vyhláška 50 Sb. 5, nebo 6
  • Praxe diagnostikou a opravou v elektro oblasti
  • Ochota pracovat na 3 směny (ranní/odpolední/noční) 8 hodin.

CO NABÍZÍME?

  • Prémie a Bonusy, protože si vážíme Vaší tvrdě odvedené práce
  • 13. a 14. plat
  • 25 dní dovolené, pro Váš zasloužený odpočinek
  • Dotovaná strava, abyste byli stále plní sil
  • Benefitní karta, abyste byli stále v kondici
  • Možnost profesního i finančního růstu, protože u nás nestojíte na jednom místě
  • Místo výkonu: Otrokovice

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Lokalita: Zlínský kraj
Odvětví práce: Elektrotechnika a energetika
Pracovní pozice: ELEKTRIKÁŘ (40 - 48 000 Kč) + PRÉMIE
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč - 48 000 Kč
Nabídka přidána: 7. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Zlínský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ELEKTRIKÁŘ (40 - 48 000 Kč) + PRÉMIE ve městě Zlínský kraj? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Zlínský kraj - Elektrotechnika a energetika