Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

E.ON Trainee 2024 (Energetika / Data analýzy / Finance / Projektový management a vývoj produktů)

Budweis

Popis pozice
V rámci našeho E.ON Trainee Programu absolvujete v průběhu 12 nebo 24 měsíců stáže v různých odděleních skupiny E.ON. Získáte tak zkušenosti z různých oborů a budete si moct vybrat, který z nich vám nejvíce sedí. Volba stáží se bude odvíjet od vašich schopností, dovedností a zájmů. Podpoříme vaše další vzdělávání, rozvoj, znalost cizích jazyků a získáte svého mentora z řad managementu.

**Vyberte si směr, který vám sedne**

E.ON Trainee Program vám pomůže najít obor, který vás bude opravdu bavit a naplňovat. Nabízíme programy v těchto oblastech:

* Oblast financí (od managementu pohledávek po finanční controlling) - *(České Budějovice)*

* Elektroenergetika *(České Budějovice, Brno)*

* Datová analýza *(Praha, České Budějovice)*

* Oblast projektového managementu a vývoje produktů *(Praha)*

**O jaký obor máte největší zájem nám prosím uveďte v přihlášce.**

Pokud vás zajímá něco konkrétního, neváhejte se obrátit na našeho koordinátora programu Davida Kapina.

Termín přihlášek: 26.5.2024
Datum nástupu dle dohody (ideálně 1.9.2024)

**Zaujal vás náš trainee program a přemýšlíte, kam poslat životopis?**
Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na našeho koordinátora programu Davida Kapina, tel. +420  , e-mail [](mailto:).

Detaily o pracovním místě:
Firma: E.ON
Lokalita: Budweis
Pracovní pozice: E.ON Trainee 2024 (Energetika / Data analýzy / Finance / Projektový management a vývoj produktů)
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 9. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů