Dotační specialista/specialistka

Hostinné

Pracovní náplň:

  • vyhledávání nových dotačních příležitostí, administrace dotačních projektů v rámci úřadu
  • zpracování a shromažďování požadavků k jednotlivým dotačním projektům, včetně provádění analýz dotačních možností
  • komunikace a vyjednávání se zpracovateli žádostí o dotace
  • konzultace projektových záměrů s jednotlivými odbory a vedením města
  • koordinace projektové činnosti s ostatními odbory MÚ
  • komunikace s partnerskými městy a svazky obcí
  • vedení sekretariátu města

Požadavky na uchazeče dle zákona o úřednících územních samosprávných celků:

  • občan ČR (nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR - nutnost ovládat český jazyk),
  • fyzická osoba, která dosáhla věku alespoň 18 let,
  • plná svéprávnost,
  • bezúhonnost (za bezúhonnou se nepovažuje fyzická osoba, která byla pravomocně odsouzena pro trestný čin spáchaný úmyslně, nebo pro trestný čin spáchaný z nedbalosti za jednání související s výkonem veřejné správy, pokud se podle zákona na tuto osobu nehledí, jako by nebyla odsouzena).

Kvalifikační předpoklad: minimálně střední vzdělání s maturitou

schopnost samostatného rozhodování i týmové práce

  • komunikační a organizační schopnosti v písemném i mluveném projevu
  • loajalita vůči zaměstnavateli
  • flexibilita, spolehlivost a systematičnost
  • pokročilá znalost práce na PC - MS Office

Náležitostí přihlášky jsou: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana), datum a podpis.

K přihlášce připojte:

a) strukturovaný profesní životopis, ve kterém uvedete údaje o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech týkajících se pracovní náplně,

b) výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem - pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením),

c) ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Písemnou přihlášku je možno podat:

  • písemně na adresu Městský úřad Hostinné, Náměstí 69, 543 71 Hostinné,
  • osobně na podatelnu městského úřadu na stejné adrese,

- v elektronické podobě do datové schránky města Hostinné ID: dgsbd5f,

nejpozději dne 22.1.2024 do 15:00 h.

Uzavřenou obálku označte heslem: "Výběrové řízení - dotační specialista/ka".

Do výběrového řízení budou zařazeni uchazeči, kteří splní výše uvedené požadavky a dodají přihlášku se všemi povinnými náležitostmi.

Bližší informace poskytne Ing. Dagmar Sahánková, starostka, na tel. nebo e-mailu *********@*************, informace jsou také na www.hostinne.info.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Stravenkový paušál
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Sick days
  • Bonusy a prémie

Detaily o pracovním místě:
Firma: Město Hostinné
Lokalita: Hostinné
Pracovní pozice: Dotační specialista/specialistka
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28000-36000 Kč
Nabídka přidána: 16. 12. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Hostinné - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Dotační specialista/specialistka ve městě Hostinné? Pošlete svůj životopis firmě Město Hostinné ještě dnes.