DevOps Engineer | medior/senior | do 8 000 Kč MD rate

Praha - 2 dny onsite, 3 dny offsite

Pro našeho klienta v bankovním sektoru hledáme vhodného kandidáta na pozici DevOps Engineera.

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

  • Monitoring, detekce a hlášení blížících se problémů;
  • Infrastrukturní řešení (zálohování a skladování dat, servery, networking, databáze, OS);
  • Správa IT požadavků zaměstnanců a opravy IT zařízení;
  • Nasazování nových aplikací a zajišťování jejich hladkého provozu;
  • Koordinace řešení technických problémů našich zákazníků;
  • Obsluha Linux a Windows serverů.

Náplň vaší příští práce bude:

  • Budování a rozvoj OPS kompetencí v DevOps;
  • Správa služeb na pomezí mezi aplikačním squadem a provozními týmy (INFRA), se zaměřením na middleware platformy;
  • Podpora v automatizaci deploymentu a testování;
  • Instalace nových verzí aplikací a udržování jejich provozu, případně na analyzování nastalých problémů;
  • Kapacitní plánování, ladění a optimalizaci provozovaných aplikací;
  • Ladění monitorovaných událostí;
  • Zajišťování a koordinace řešení zákaznických problémů s týmy podpory a to jak v českém i anglickém jazyce;
  • Držení provozních pohotovostí (pokud to SLA bude vyžadovat).

POŽADAVKY:

  • Pokročilá znalost práce s Linux OS, SQL a orientace v problematice sítí;
  • Instalace, konfigurace a administrace platformy Kubernetes;
  • Zkušenosti s IBM HTTP server / Apache / nginx a provozem aplikací v kontejnerech (Docker) včetně monitoringu kontejnerů (Grafana, Prometheus, Java EE a ELK stack výhodou);
  • Zkušenosti s verzovacími a workflow management nástroji -Git, CI/CD pipeline;
  • Zkušenosti s nástroji na orchestraci (Ansible, Teraform, UrbanCode Deployment, ArgoCD výhodou);
  • Aktivní praktická znalost skriptovacího jazyka (Bash, Python, Perl);
  • Češtinu/slovenštinu na úrovni rodilého mluvčího a technickou angličtinu na komunikativní úrovni;
  • Schopnost spolupracovat v rámci týmu;
  • Analytické schopnosti, komunikační schopnosti;
  • Samostatnost, pečlivost a aktivní přístup.

Jaké jsou benefity?

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Proč si vybrat tuto nabídku?

Jsme stabilní společnost s kontinuálním růstem. Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami.

Hledáme

  • Česky - plynule
  • Anglicky - domluvit se
  • Úroveň: Medior
  • Úroveň: Senior

Detaily o pracovním místě:
Firma: Integra EMEA
Lokalita:
Odvětví práce: IT
Pracovní pozice: DevOps Engineer | medior/senior | do 8 000 Kč MD rate
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 140 000 - 160 000 Kč / měsíc
Nabídka přidána: 16. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst