• Směnnost
  • Min. požadované vzdělání:
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:

  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:

  • Požadovaná dovednost:
  • Nabízená mzda:
    18 000 - 27 000
AUTOELEKTRIKÁŘ/-KA
Zachrašťany

Místo výkonu práce: Zachrašťany u Nového Bydžova

- PP na dobu neurčitou nebo dohoda o pracovní činnosti, plný nebo zkrácený úvazek (min. 15 hod. týdně), nástup možný ihned
- Náplň práce: převážně elektroinstalační práce, diagnostika, ale i případné opravy nákladních automobilů
- Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání; ŘP sk. B; výhodou ŘP sk. C a svářečský průkaz; časovou flexibilitu, technické myšlení, samostatnost, spolehlivost
- Nabízíme: práci v příjemném kolektivu, zvláštní peněžité odměny, pitný režim, motivační program, pracovní oděvy
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně. Kontaktní osoba: Rais Martin, tel.: 739 692 079, e-mail: martin.rais@malina-vrse.info

Detaily o pracovním místě:
Firma: MALINA - VRŠE s.r.o.
Okres Zachrašťany
Pracovní pozice AUTOELEKTRIKÁŘ/-KA
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 18 000 - 27 000
Nabídka přidána: 19. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    10 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Zachrašťany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici AUTOELEKTRIKÁŘ/-KA ve městě Zachrašťany? Pošlete svůj životopis firmě MALINA - VRŠE s.r.o. ještě dnes.